2752
2734
عنوان

معیار صد درصد دخترا برای ازدواج اینه کسی میگه نه دروغ میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1761 بازدید | 136 پست
چرا مردایی که غالبا از نظر زیبایی بسیار ضعیفن سراغ خانم با ملاک های زیبایی ایده ال میگردن؟؟!مثلا خود ...

خوب زن مجبور نیست به همچین مردی بله بگه و درصورت ازدواج ادامه بده،در ضمن شکم گنده ربطی به نزول نداره ،خیلی لاغر مردنی ها همه زندگیشون نزول وزنا و... هست (شخصیت افراد به هیکلشون ربطی نداره) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من یه مرد محترم کم پول رو ترجیح میدم به یه مرد پولدار نامحترم. اکثر آقایون پولدار خود برتر بینی ...

نه اینکه اونایی که فقیرن خیلی اقان اینا همشون مربوط به ذات ادمه

با مردای نی نی سایت مهربان باشید اینا خواهرای لطیف ما هستن یه چیزی میگید گناه دارن گریه میکنن تورو خدا این مردا رو نه ببخشید این زنای لطیف و رعایت کنید 🥲🙏🏻+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم.باور کنید ۹۹درصد مردا اصلا از زن کم توقع و اونایی که به راحتی از خودشون میگذرن خوششون نمیاد بار ها هم ثابت شده و تو اطرافتون هم دیدین ،که اون زنهایی که خواسته ها و موقع بیشتری داشتن موفق تر شدن و شوهرشون هم بیشتر قدرشونو می‌دونه تا اون زنی که یه پیرهن رو هم به خودش زیاد میبینه.
برای همین که شرمنده نشه تلاش میکنه  اکثر مردا بخاطر زن و بچه اشون تلاش میکنن کار میکنن بعد ببی ...

من که اصلا سیاست ندارم 😂😐 

ترجیح میدم مجرد بمونم ، ازدواج دردسره 😑👌🏻

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 
من که اصلا سیاست ندارم 😂😐  ترجیح میدم مجرد بمونم ، ازدواج دردسره 😑👌🏻

منم فقط حرفم

انقدر خوب پشت گوشی حرف میزنن همه فکر میکنن دکترا روانشناسی دارم تو عمل رسما گند زدم فقط درحال غر زدنم  

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
اخلاق و ی قیافه ی قابل قبول هم اضافه کنی دیگه حله😂

باشه برای تو اضافه میکنم البته قیافه خیلی برای من مهم نیست 

با مردای نی نی سایت مهربان باشید اینا خواهرای لطیف ما هستن یه چیزی میگید گناه دارن گریه میکنن تورو خدا این مردا رو نه ببخشید این زنای لطیف و رعایت کنید 🥲🙏🏻+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم.باور کنید ۹۹درصد مردا اصلا از زن کم توقع و اونایی که به راحتی از خودشون میگذرن خوششون نمیاد بار ها هم ثابت شده و تو اطرافتون هم دیدین ،که اون زنهایی که خواسته ها و موقع بیشتری داشتن موفق تر شدن و شوهرشون هم بیشتر قدرشونو می‌دونه تا اون زنی که یه پیرهن رو هم به خودش زیاد میبینه.
بزا بیس پنج ب بالارو رد کنی خیلی چیزا برات عوض میشه

مثل ؟

آقا نیستن ولی خودشونو در حد خدا بالا نمیبینن. من ندیدم یه مرد پولدار، متواضع باشه. بسیار سرکش و حق ...

من دور و برمون مرد فقیر بد ذات خیلی دیدم تازه خیانت کار هم هست یکی شون برعکسش هم هست 

استارتر جان تروخدا ببخشید خونمو دزد زده حالا هرچی برده به درک من بدجور ترسیدم و ارامش ندارم و همش استرس دارم و از خونم‌بدم میاد میشه برای ارامش دلم یه صلوات بفرستی اگ فرستادی لایک‌کن منم برات بفرستم ممنون

2706