2752
2734
عنوان

معیار صد درصد دخترا برای ازدواج اینه کسی میگه نه دروغ میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1761 بازدید | 136 پست
وفاداری اره ولی بولدار نه میخوای باور کن میخوای نکن من بیشتر خاستگارایی که بولدار بودن ولی معیار های ...

بولدار    

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هر چیز مهمی که یه پسر عاقل و بالغ از ازدواج و رابطه عاطفی انتظار داره ، رو دارم ، بلکه هم بیشترررر&n ...

چ عالی ولی کافی نیس 

𝗔𝗻𝗱 𝗺𝗮𝘆𝗯𝗲 𝗷𝘂𝘀𝘁 𝗽𝗮𝘁𝗶𝗲𝗻𝗰𝗲 𝗶𝘀 𝗲𝗻𝗼𝘂𝗴𝗵
نه من قدم کوتاهه بازم قد بلند میخوام😐کلا فرقی نمیکنه همه میخوان

خب پس به پسرای قد بلند هم حق بدین ، دختر قد بلند بخوان 😂😂 

همه قد بلند دوس دارن 🤪

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 
وفاداری اره ولی بولدار نه میخوای باور کن میخوای نکن من بیشتر خاستگارایی که بولدار بودن ولی معیار های ...

برای هرکس یه چیزی معیاره من خواسته های زیادی دارم یکی خواسته هاش معمولیع

با مردای نی نی سایت مهربان باشید اینا خواهرای لطیف ما هستن یه چیزی میگید گناه دارن گریه میکنن تورو خدا این مردا رو نه ببخشید این زنای لطیف و رعایت کنید 🥲🙏🏻+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم.باور کنید ۹۹درصد مردا اصلا از زن کم توقع و اونایی که به راحتی از خودشون میگذرن خوششون نمیاد بار ها هم ثابت شده و تو اطرافتون هم دیدین ،که اون زنهایی که خواسته ها و موقع بیشتری داشتن موفق تر شدن و شوهرشون هم بیشتر قدرشونو می‌دونه تا اون زنی که یه پیرهن رو هم به خودش زیاد میبینه.
چ ربطی داره!! تو میتونی دختر لایقی باشی،زن خوبی باشی ولی بازم گزینه های مناسب سر راهت قرار نگیره. خ ...

خیلی کم پیش میاد و نصیب هر دختری نیمشه خیلیا حتی نمیتونن قبول کنن که این دوتا می‌تونه کنار هم باشه ...

با مردای نی نی سایت مهربان باشید اینا خواهرای لطیف ما هستن یه چیزی میگید گناه دارن گریه میکنن تورو خدا این مردا رو نه ببخشید این زنای لطیف و رعایت کنید 🥲🙏🏻+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم.باور کنید ۹۹درصد مردا اصلا از زن کم توقع و اونایی که به راحتی از خودشون میگذرن خوششون نمیاد بار ها هم ثابت شده و تو اطرافتون هم دیدین ،که اون زنهایی که خواسته ها و موقع بیشتری داشتن موفق تر شدن و شوهرشون هم بیشتر قدرشونو می‌دونه تا اون زنی که یه پیرهن رو هم به خودش زیاد میبینه.
چ عالی ولی کافی نیس 

دیگه کفایتشو شما تعیین نمیکنی 

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 
خب من انتظار دارم اون بغلی بخواد😂😂😂

هیس باش بچه 😂😂

من طبق تجربه ای که داشتم اولین چیزی که بررسی میکنم اینه که متوجه بشم طرف مقابل تو خانواده ی نرمالی بزرگ شده یا نه

که اگر جوابش منفی باشه اون آدم اگه فرشته هم باشه، آسیب دیده هست تمام ابعاد زندگی شما رو هم درگیر میکنه

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین... لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم💚
و منی ک عاشق ی بی پول بی اخلاقش شدم و همچنانم دوسش دارم خخخخ😍

خواسته های بزرگ تو چجوری برآورده می‌کنی 

اگه به مرد وانمود کنی نیاز مالی بهش نداری چی میشه؟

شاید این موردی که خدمت تون میگم روانشناسی زرد باشه و شاید هم فقط جزو فرهنگ جامعه ما باشه 

و طبق شنیده هام شنیدم که اگر مرد حس کنه بهش نیاز ندارید علی الخصوص مالی، اقتدار و مردانگی خودش زو زیر سوال می بینه و دیگه تلاشی برای زندگی زناشویی نمی کنه 

البته نمی دونم این مطلب صحت علمی هم داره یا خیر 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
من طبق تجربه ای که داشتم اولین چیزی که بررسی میکنم اینه که متوجه بشم طرف مقابل تو خانواده ی نرمالی ب ...

مثل بچه های طلاق؟

2706