2752
2734
درس نمیخونم کار میکنم که فردا نمیرم سرکار

حاج اکبر نکنه ، بلاد کفر کار می‌کنی که فردا تعطیل هستی 

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبل همه اینها، اعتقاداتش برام مهمه

اینکه آدم معتقدی باشه، خدا براش تو اولویت باشه و حد و حدود داشته باشه و چشم پاک باشه و حلال و حرام و محرم نامحرم سرش بشه

در کنارش، اخلاقش خوب و متعادل باشه و تفاهم داشته باشیم

کاری باشه، حالا اینکه ماشین داشته باشه یا نه مهم نیست

و چقدر حضور آقایون تو سایت زیاد شده و ما خیلی معذبیم

کاش آقایون درک کنند هرچند میتونن عضو بشم اما سایتی که برای بارداری و 99 درصد صحبتها زنانه هست، جایی مناسبی براشون نیست!!

واقعیت کامنت گذاشتم که به این برسم و بگم

واقعا اونقدر واضحه که نیاز به گفتن نیست!

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
2731

اول درمورد وضعیت مالی حقیقتش خیلییی برام مهم نیست 

برام آینده مهمه  قطعا اگه با درآمد ۵ تومنم بیاد قبول میکنم ولی ازش قول میگیرم تلاش کنه و درآمدشون بیشتر کنه چون دیک فقط من نیستن ده سال بعدش بچه هامونه و من میخوام برای بچه هام بهترین شرایط فراهم کنم نمیخوام بچم دست دوستش یه چیز خوب دیده بیاد بمن بگ من بگم پول ندارم و شرمنده اش بشم من به اندازه کافی تو رفاه بزرگ شدم پدرم همه چی برام فراهم کرده دیگ چشم و دل سیرم برای همین برا خودم مهم نیس اول زندگی هیچی نداشته باشه

درمورد ظاهر دوست دارم قدش بلند باشه پوستش سفید چشم ابرو مشکی البته اینا معیار قطعی نیست به دلم بشینم هرجور باش اکیه

درمورد اخلاق دوست دارم آدم شوخ خانواده دوست با محبت و ابهت باشه احترام خیلیی برام مهمه آدم سخت کوش و نستا آروم باشه چون خودم آروم نیسم باید خنثی بشیم میانگرا باشه 

دوست دارم یه داداش و یه خواهر داشته باشه

اول درمورد وضعیت مالی حقیقتش خیلییی برام مهم نیست  برام آینده مهمه  قطعا اگه با درآمد ۵ ت ...

همون وام ازدواج دوتاتون قسطش بیشتر از ۵ تومنه 

حالا یه تومن دیگه توقعتو ببر بالا حداقل نون پنیری داشته باشی بخوری

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
وام ازدواج مگه خانواده ها برنمیدارن؟

وام ازدواج برای کمک به زندگی دوتا جوونه نه پدر و مادرشون 

چرا اونا ورش دارن؟😐🫣 

ما هردو واممون رو گرفتیم برا خودمون 

و خودمون قسطشو میدیم

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
دخترای این نسل مستقل هستند و هی نگید شما رو به خاطر پولتون میخان  دخترا به ذره وفاداری  ...

آره ولی پول هم مهمه گدا محبت نیستیم که 

با مردای نی نی سایت مهربان باشید اینا خواهرای لطیف ما هستن یه چیزی میگید گناه دارن گریه میکنن تورو خدا این مردا رو نه ببخشید این زنای لطیف و رعایت کنید 🥲🙏🏻+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم.باور کنید ۹۹درصد مردا اصلا از زن کم توقع و اونایی که به راحتی از خودشون میگذرن خوششون نمیاد بار ها هم ثابت شده و تو اطرافتون هم دیدین ،که اون زنهایی که خواسته ها و موقع بیشتری داشتن موفق تر شدن و شوهرشون هم بیشتر قدرشونو می‌دونه تا اون زنی که یه پیرهن رو هم به خودش زیاد میبینه.
2706