2733
2734
عنوان

کتاب خون هست داخل نی نی سایت.... بیایید... یعنی کتابخون نداریم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 71 پست
الان همه میان کتابای زرد که زرت و زرت تو اینستا معرفی میشن رو پیشنهاد میدن من یه رمان خوندم چاپ نشد ...

کتاب های داخل اینستا بعضی ها واقعا خوبن اما بعضی ها واقعا زردن مثل قدرت... معجزه شکر گزاری... خودت باش دختر 

اما شفای زندگی رو خوندم تا ی جایی حس میکنم زرد نیست چون تاکید بر خود بودن داره.... 

چاپ نشده دوست دارم کتاب باشه ن پی دی اف 

نویسندش کیه از کجا بخونیم

نمیدونم فراموش کردم کیه ولی نویسندش مرده 

از کتابراه بخون 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من که خیلییی دوسش دارم و واقعا تو زندگی تاثیر داره به نظرم روانشناسی نیست بیشتر تو دسته عرفان

بنظرم این کتاب هایی که تاکید بر خودمون بودن دارن ب پذیرش خود خیلی بهتر از اینا هست که میگن ما هرکاری بخایم میتونیم بکنیم ما بی نقصیمو... 

من که خیلییی دوسش دارم و واقعا تو زندگی تاثیر داره به نظرم روانشناسی نیست بیشتر تو دسته عرفان

میشه بگی چجوری بخونم 🙏🏻

من سفارش دادم ، این کتاب چند تا دیگه از نمایشگاه کتاب 

میشه راهنمایی کنی چجوری بخونم تا نتیجه بگیرم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

میشه بگی چجوری بخونم 🙏🏻 من سفارش دادم ، این کتاب چند تا دیگه از نمایشگاه کتاب  میشه راهنمای ...

سعی کن تجربیاتی که خود نویسنده ازشون صحبت می‌کنه رو تو زندگی خودتون اجرا کنی شکرگزاری و ایمان قوی به خدا که قدرتمند ترینه 

ی توضیح کوچیک کلی بده شخصیت اصلی کیه و موضوع چیه همین 

یه مادر بارداره که برای بچش از دنیا و سختی هایش و زیباییش میگه انتخاب و میده دست بچه که بمونه یا سقط شده توصیفش از جهان جذب می‌کنه 

2706