2733
2734
عنوان

امشب خیلی دلم شکسته

70 بازدید | 3 پست

راستش حرفای کلیشه ای نزنید تورو خدا که ای اره قسمت نبود بهترش میاد بچه ای سنت کمه اتفاقا بالای ۲۰ سالم سنم ان چنانم کم نیست 

فقط اومدم درد دل کنم خالی شم 

۹ ماه تموم خون به جیگرم کرد با بی رحمی تمام ولم کرد تو بدترین شرایطم خودکشی کردم حتی یه زنگ نزد بپرسه مردی یا زنده ای

موقع رفتنش التماسش کردم به پاش افتادم تمنا کردم 

گفت برام مهم نیست هرکاری کنه حتی نخواست حرفامو گوش کنه 

راستش میشه دعا کنید برام سر عقل بیاد:) 

حرف های منطقی و کلیشه ای نزنید گوشم پره فقط لطفا اگر کسی میتونه برام دعا کنه طرفم سر عقل بیاد و برگرده پیشم 

امشب انقدر گریه کردم چشام چهار برابر شده 

اره حتما خیلی تحفس ک دعام کنیم برگردع پیشت خودکشی کردی محلت نداده بره گمشه

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دلم تنگ شده خب 💔💔💔

بیخود کردی.دلتو بسوزن تا کسی نتونه دلتو بسوزونه

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2731