2733
2734
عنوان

طبیعیه من الان گشنمه🤕😶

120 بازدید | 18 پست

اخه چراااا نمیخابم 

چرا این موقع هوس خیارمشهدی و پنیر و نون لواش کردم اخههه 

😁😋

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خیارمشهدی همون خربزس.؟

اره 

ما میگیم خیار مشهدی 😁

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺

نمیدونم چرا از وقتی شنیدم جای کارخونه پنیر بوی بدی میده از پنیر بدم میاد🤢🤢🤢

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣

وای توروخدا یادم ننداز گشنمه 

همش گشنمهههه

اه

وزنم رفته بالا

همین نیم ساعت پیش کیک خوردم🥺🥺🥺یدونه دیگه داریم تو یخچال ولی اگ بخورمش شوهرم نصفم میکنه سهم اونه

😭😭😭😭کاش سادم نمینداختی

تو روانشناسی یه اصطلاحی هست به اسم ambivalence :دو سو گرایی                            .         این دقیقا برای زمانیه که در حد تنفر از کسی ناراحتی یا حال نمیکنی با فکر و رفتار فعلیش ولی چون دوسش داری تحملش میکنی و میپذیری                                 .     مثل همونجا که حسین صفا نوشت: غمت غمگینم کرده اما دوستت دارم♡
من دو روزه غذا نخوردم ضعف کردم

چرا پاشو یچی بخور

2706