2733
2739

قرص سیپروترون کمپاند رو میتونم به جای ال دی بخورم؟

اخه الان سیپروترون کمپاند میخورم برای تنظیم عادت ماهیانم فکر کنم کاراییش با ال دی یکی باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اسی قرص ال دی رو واسه اینکه پریود بشی میخوری چون منم چند ماه بعد زایمانم پریود نشدم 

لایک نکنید 🚫⛔    برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱         🚫 درخواست دوستی ندید با تچکر 😊
اسی قرص ال دی رو واسه اینکه پریود بشی میخوری چون منم چند ماه بعد زایمانم پریود نشدم 

نه عزیزم ال دی نخوردم تا حالا 

سیپروترون کمپاند میخورم فقط اون میتونه پریودیم رو منطم کنه

ن نمیتونی من شنیدم یک ماه اول اسمیرال مسی این قرص رو هم میدن تا مکملش باشه‌

شاید دکترت تایید کنه و بگه میشه جایگزین کرد ولی تا با دکترت مشورت نکردی ال دی رو قطع نکن،چه ریسکیه واقعا

بعضیا تو شیردهی پریود نمیشن 

شما برای جلوگیری قرص مخصوص شیردهی بخوری

به حکمتش دل بسپار(خدا)
2740
بعضیا تو شیردهی پریود نمیشن  شما برای جلوگیری قرص مخصوص شیردهی بخوری

واقعا چون بعد زایمان خونریزیم بند نمیومد نزدیک ۲ ماهی بود هروز خونریزی داشتم الان اخرین بار برج ۹ شدم کمرمم خیلی درد میگیره بی بی چکم زدم منفی بود ترسیدم نکنه حامله باشم ولی نیستم 

لایک نکنید 🚫⛔    برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱         🚫 درخواست دوستی ندید با تچکر 😊
من تنبلی تخمدان دارم ۲ماه یه بار پریودمیشم،قرص ال دی برای تنظیم عادت ماهانه خوبه؟

برای منظم شدن پریودی سیپروترون کمپاند بهتره عزیزم چون هورمونات رو تنظیم میکنه

ال دی بیشتر خاصیت ضد بارداری داره

2706