2733
2734

اونقدر خودخواه و بدن که حد نداره .بزرگ خانواده مادربزرگم(ینی مادر مادرم) تعصب دختر بزرگش و تنها پسرشو به هیچ کس ندادش در حالیکه همه اتیشا از اونا بلند میشد چیزی نگفت بهشون .حالا هم دوباره با کارا و کنایه هاشون مامانمو ناراحت میکنن .اشک مامانمو در میارن .ازشون بدم میاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🙂💔

پشتتونم کلی حرف میزنن؟ 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2731
اره خیلی .دهنشونو نمیشه بست

دقیقا عین اینا

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
مشکل اینه که مادربزرگم کسی بود که میتونست جلوشونو بگیره ولی انجام نداد .چون بین بچه هاش فرق میزاشت.

اره مامان بزرگ منم همینه

تازه خودش اتیش بیار معرکس

چی بگم عقل ندارن که

من فقط برای مامانم ناراحتم .

هیچ کار ازت بر نمیاد

خودش باید بزارتشون کنار

وای دقیقا🙂😅واقعا چقدر مثل همیم🙂💔😅

🥲🥲من بدبختیم اینه مامانم تا محبت میبینه بدیاشون یادش میره

منم گفتم هرجورراحتی