2733
2734

اعصابم خورد کرده اول که نوشته با اون عکس زشتت بعد گفته من کوتولم حالا من قدم ۱۶۸هست

بعد گفته با اون بابات که دستشویی رفتن تم بلد نیست بی فرهنگید با اون ننت که صورتش لای خاله و زشته. دهاتی هستید اما ما با کلاسیم حالا در حالی که اونا شهرستانن ما تو شهریم بعد اون به ما میگه دهاتی

گفتم دیگه محل سگ بهت نمیذارم از این داری میسوزی این حرفا رو بارم میکنی هی فت تو هیچی نیستی 

خیلیییییی اعصابمو خورده کرده چرا اینطری حرف میزنه یا نوشته تو دستمال کاغذی هستی هر کی بخواد جدا بشه اینطوری با زنش حرف میزنه؟ حالم داره بد یشه از حرفها و تحقیرهاش.خوشحالم کرد تا امروز میگفتم چرا یه فرصت دیگه بهش ندادم الانم دیدم واقعو عوض بشو نیست. 

من میدونم یه عده با من چپ افتادن از این به بعدم دیگه با اون یه عده هیچ کاری ندارم لطفا کسایی که از عاطی74 بدشون میاد نیان تو تاپیک اینجا تنها محیط درد و دل منه میخوام اینجا رو داشته باشم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
داری جدا میشی مگه؟ پروسه ی دادگاهین؟ 

بله 

من میدونم یه عده با من چپ افتادن از این به بعدم دیگه با اون یه عده هیچ کاری ندارم لطفا کسایی که از عاطی74 بدشون میاد نیان تو تاپیک اینجا تنها محیط درد و دل منه میخوام اینجا رو داشته باشم.
2740
به خودت نگیرجوابش رونده تابسوزه

همین کاش جواب نمیدادم جواب که دادم نوشته مزاحمم نشو خانوم. بعدم نوشته همینه دو ماهه نمیای اشتی کنی در خپب جواب نمیده اونوقت یعنی باید فحاشی کنه احمق؟ 

2706