2752
2734
عنوان

به حالت خوابیده قرآن خوندن

184 بازدید | 29 پست

آیا اشکالی داره؟ 

بی احترامیه؟ 

مثلا توی تختخواب با گوشی قرآن بخونی... 

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من که میخونم بهتر از نخوندنش هست،اما علامه های بزرگ اهمیت خاصی قائل بودن ، به سمت قبله ،با وضو ،حتی ...

درسته 

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹
من همیشه درازمیکشمو باموبایل سوره ذکرای مختلف میخونم حتی بارهاهم همینجوری حاجت رواشدم ایرادی نداره

تا حالا حاجت غیرممکن گرفتی؟  اگ اره با چ ختمی

سوره های دیگه رو نمیدونم اما یه جایی خوندم نوشته بود برای خوندن سوره یس باید حتما وضو داشته باشیم و رو قبله 

اینجوری امکان مورد قبول بودن و حاجتروا شدنمون بیشتره 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲
تا حالا حاجت غیرممکن گرفتی؟  اگ اره با چ ختمی

اره فقط من کلی ذکرو سوره روباهم میخونم نمیدونم بخاطر کدومشون‌حاجت روامیشم

الانم یه حاجت خیلی محال دارم که کلی مشکل جلوراهشه

بخاطرهمین توهمین نی نی سایت گوگل کلی تحقیق کردم چه چله هایی باعث میشدن ادم ب طور معجزه اسایی حاجت روا شه و بعدش همشونو نوشتم وتبدیلشون کردم ب این لیست

اونایی ک جلوشون خونه خداهست روانجام دادم نمیدونم کدومشون باعث شدن چندتا ازمشکلاتی که نمیزارن به حاجتم برسم رو حل کرده

چله نادعلی :🕋

چله چهل شهید :🕋

چله دعای معراج :🕋

چله سوره الحضی :🕋

چله زیارت عاشورا :🕋

خوندن ۱۴هزار صلوات :🕋

چله زیارت عاشورای ۴۰شهید :🕋

۱۴روز دعای توسل :

چله روزی هزارتا استغفرالله :🕋

هفت روز خوندن صد سوره توحید :🕋

خودن ۱۴هزارتا توحید :

خوندن۱۴هزار یالطیف :

خوندن ۱۴هزارتا یاالله :🕋

چله ایت الکرسی :🕋

چله ایت الکرسی۲ :

چله حدیث کسا :

چله الرحمان :

چله واقعه :🕋

چله یس :🕋

ذکر ۱۲۰۰۰ یاعلی :

چله زیارت عاشورای نویدصفری :

۹۱۱یاقاضی الحاجات :۱۴بار🕋

خواندن۱۰۰بار دعای مقاتل بن سلیمان :

خواندن۳ بارسوره یوسف :

خواندن۷۰سوره حمد :🕋

خواندن۴۰۰توحید :🕋

خواندن دعای اسم اعظم :🕋

خواندن ۳بار سوره انفال :

دعای امام علی :🕋

گفتن۵۱۱۰ یاخالق:۳بار🕋

چله دعای غریق :🕋

خواندن ۳بار یستشیر :

چله بسم الله الرحمن الرحیم :

سه شب ۴۰بار سوره قدر رو بدون حرف زدن رو پهلو سمت راست رو به قبله بخونید

یا حاجت روامیشین

یا راه رسیدنشو توخواب میینید

که خودم خواب دیدم

اصلا ایمانتوتو ازدست ندین بعد سه روز پشماتون میریزه

من ایناروکپی کردم کلن تجربایت خودمه هرچی که الان تو تاپیکت ارسال میکنم

سه شب ۴۰بار سوره قدر رو بدون حرف زدن رو پهلو سمت راست رو به قبله بخونید یا حاجت روامیشین یا راه رس ...

مرررررسی

میتونین واسه فلان حاجتتون نذر کنین اگه

حاجت رواشدین هرروز یک صفحه قران بخونید و ثوابشو هدیه کنید به حضرت ابوالفضل

این نذرم زود جواب میده

یامثلا بگید اگه به فلان حاجتم رسیدم تا دوسال هرروز زیارت عاشورا میخونم

2706