2733
2734

دوستای خوشگلم واسه من شرایط پیش اومده که . اصالتا آبادانی هستم اما شیراز ساکنم . خواستگار دارم پسر خاله مامانم هستن . خواستگارم و برادرشون و پدرشون آبادان ساکن هستن زندگی میکنند به خاطر شرایط کاریشون . مادر و خواهرشون هم تهران زندگی میکنن ساکن هستن اوناهم به خاطر شرایط کاریشون اینطور . و تعطیلات رسمی پیش میاد بین تهران و آبادان در حال رفت آمد هستن . 

حالا قرار بیان شیراز نامزد کنیم صیغه موقت که همون صیغه محرمیت عقد کنیم . مدت زمان برای شناخت که من راحت بتونم برم بیام پیشش بمونم . پدر مادرم باهام صحبت کردن گفتن مشکلی نداریم خودت دیگه حد مرز ها رعایت کن شرایطت این هست باید درک کرد . ؛ منتها من خیلی خجالتی هستم خودم ۲۹ ام نامزدم ۴۱ هست و یه 

داداش ۴۶ ساله مجرد هم دارن پدرشون هم ۸۰ به بالا هستن آبادان ساکن هستن من باید مدام برم بیام ؛ از داداشش و پدرشون خجالت میکشم 😶🫢 

برادرشون وقتی من کوچولو بودم بچگی های من دیدن خونه مامان بزرگم میومدن مدام بغلم میکرد لوس ننر خانواده بودم وقتی الان میبینم شدم نامزد داداشش بخوام برم خونشون بیام تایم موقت برای شناخت پیششون زندگی کنم خجالت میکشم 😶😶😶...

و تعیین کردیم تا پنج شش ماه اگر آشنایی با رضایت هر دو ما جلو رفت بعداً سریع عقد دایم کنیم عروسی .... 

سوال من از شما این خجالت که دارم باید برم پیششون بمونم نمی‌دونم چطور رفع کنم ... به نظرتون توی کارهای خونه مثل آشپزی خونه داری خرج خودم همه اینها این مدت زمان باید کمک کنم ؟

خب چرا تلفنی باهم صحبت نمیکنید روزای تعطیلم نمامزدت بیاد باهم برید بیرون ی گشتی بزنید 

بنظرمن اصلا وجهه ی خوبی نداره ک ت بخوای بری بمونی اونجا  بازم خودت میدونی 

وزن 70 😢🙀🍊وزن فعلی66😼😼🧡🧡🧡🍊وزن هدف 60🧡🧡🧡🧡🙃🙃  گروه نارنجی 🧡🧡🧡🧡🧡من قوی تر از اونی ام ک فکر میکنی 😼😼😼

بنظرمن که زیادنروخونشون الان کجازندگی میکنی؟

همینجابمون هفته ای یه باردوسه ساعت برو بمون وبیا 

آشناییه عقدکه نکردی تا بخوای با اونازندگی کنی

البته رسم مااینه که دخترزیادنره نمیدونم بقیه جاهاچطوریه

2731
خب چرا تلفنی باهم صحبت نمیکنید روزای تعطیلم نمامزدت بیاد باهم برید بیرون ی گشتی بزنید  بنظرمن ...

گلم صحبتت درسته آره وجه خوبی نداره اما شرایطم اینطور هست فاصله آبادان تا شیراز هشت ساعت خورده هست هر تعطیلی نمیشه رفت اومد

دوستان اگه موقع صیغه رابطه ج.. انجام بدی گناهه؟؟؟

بین اهل تسنن کلا صیغه زنا هست.

و تو اهل تشیع کاملا رابطه جنسی تو صیغه ازاده

ای ساربان اهسته ران من میهنم غم دیده است💔               شاری جوانی سنه دلو ژیانی منه👋🥲                                 
واقعا سخته بعد ازدواجم قراره بری ابادان؟ من پدر و مادرم تهرانن خودم با پسرعموم ازدواج کردم تو کورد ...

کاش تو میومدی تهران من میرفتم کردستان🥲💔

ای ساربان اهسته ران من میهنم غم دیده است💔               شاری جوانی سنه دلو ژیانی منه👋🥲                                 
بنظرمن که زیادنروخونشون الان کجازندگی میکنی؟ همینجابمون هفته ای یه باردوسه ساعت برو بمون وبیا  ...

صحبتت درست گلم این صحبت درست واسه افرادی که شهرشون فاصله ساعت بهم نزدیک آبادان شیراز هشت ساعت خورده فاصله داره هر تعطیلی نمیشه رفت و اومد مثلاً تعطیلی کوتاه مدت 

منو همسرم یکسال نامزد بودیم البته عقد کردیم

ولی من فقط یکبار با پدر و مادرم رفتم شهرستان خونشون یه هفته موندیم

میگفتن عیده دخترع تنها برع خونه نامزدش😑

ولی بجاش نامزدم هر ماه سه چهار روز میومد پیشم

واقعا سخته بعد ازدواجم قراره بری ابادان؟ من پدر و مادرم تهرانن خودم با پسرعموم ازدواج کردم تو کورد ...

آره عزیزم دوری از پدر مادر سخته اما خوب آبادان شهر پدر مادر خودم هست یا میرم آبادان یا تهران بعد از ازدواج 

2706