2733
2734
عنوان

عکس دماغم بدون عمل

| مشاهده متن کامل بحث + 1533 بازدید | 130 پست
اره تو گوشیش اسم مکان سیو بود بعد طرف پیام داده بود آدرس جدید سوییت یه مکالمه 30 ثانیه ای هم داشتن ...

امیدوارم فقط سوتفاهم باشه عزیزم

ولی چرا فک میکنی اگه خدایی نکرده همسرت اشتباهی کنه تو ناکافی یا به تصور خودت ایرادی داری که اینکارو میکنه!!!!!

باور کن خیلی خوشگلی کسی که بخواد راه رو اشتباه بره  فقط بخاطر ذات بد خودشه فقط همین

کرمان🖤باز هم عزادار این خانه ایم💔 آه از غمی که تازه شود با غمی دگر
اره همه میگن به صورتت میاد ولییی یه سریا که مثل خودم عاشق عملن میگن واای اگه عمل کنی عااالی میشی&nbs ...

ان شالله حالا که دوس داری موقعیتش جور بشه

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عه پس خوبه اندامم البته خوبه درشت هیکلم یکم خخ

خصوصا از رو به رو خیلی حس کردم 👍

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
2731
😅😁طرف میبینی نیم کیلو لپ درست کرده یه متر فک اومده جلو ،لبا شبیه اردک ،دهنو خو سرویس کرده ،ابردهاش ...

وای دقیقا یه دختر همینطوری رو دیشب تو اش فروشی دیدم وای ناخناش انگار ناخن جادوگره تو زیبای خفته بود هنوز درازتر و مشکلی مژه هاش تا اسمون رفته بود 

نی نی سایت ،شهر عجایب...😐😶
😅😁طرف میبینی نیم کیلو لپ درست کرده یه متر فک اومده جلو ،لبا شبیه اردک ،دهنو خو سرویس کرده ،ابردهاش ...

😂😂چه توصیفی کردی

ولی من واقعا خودمم میترسم کلا فوبیا امپول دارم

امیدوارم فقط سوتفاهم باشه عزیزم ولی چرا فک میکنی اگه خدایی نکرده همسرت اشتباهی کنه تو ناکافی یا به ...

مرسی عزیزم نمیدونم آدم دست خودش نیست یهو به هم میریزه ذهن

وای دقیقا یه دختر همینطوری رو دیشب تو اش فروشی دیدم وای ناخناش انگار ناخن جادوگره تو زیبای خفته بود ...

زدی به هدف این دوتا از قلم انداختم بعضیا مژه میکارن میتونن پرواز تهران پاریسو بدون توقف برن اینقد بلندن😂یه بار رفتم دکتر منشی اینقد ناخونش دراز و بد بود نمیتونست با کیبورد کار کنه من ناخونم خودمم مگه سالی یه بار بزارم یکم بلند شه اینا فازشون چیه😂😂

منم عکس مماغمو بزارم البته فقط مماغ 😂😂😂

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2706