2733
2734
عنوان

مامانا بچه دوسال نیم دارین بیاین

337 بازدید | 47 پست

بچم عادت کرده رو دستم میخوابه و دستم تا صبح درد میگیره میزارم سرجاش دوباره شب بیدار میشه میاد رو دستم الانم نزاشتم رو دستم بخوابه عنقدر گریه کرد رفت رو دست باباش خوابید چیکار کنم این عادت از سرش بیوفته خودش بخوابه 

خدایا شکرت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بچه من ۱سال و نیمشه، شیر خودمو میدم، یکبار هم نشده بدون شیر بخوابه. همش تو استرسم چطور قراره از شیر بگیرمش. مثل بچه شما پا میشه میبینه هیچی دهنش نیس سریع میاد میچسبه بهم... 

بچه من ۱سال و نیمشه، شیر خودمو میدم، یکبار هم نشده بدون شیر بخوابه. همش تو استرسم چطور قراره از شیر ...

اینم اینجوری بود فقط زیر سینم میخوابید از شیر بگیری راحت تر میشی هر دوساعت بیدار میشد بخاطر سینه 

خدایا شکرت 
اینم اینجوری بود فقط زیر سینم میخوابید از شیر بگیری راحت تر میشی هر دوساعت بیدار میشد بخاطر سینه&nbs ...

عه؟ شما راحت گرفتی از شیر؟ من همش تو فکر اینم ک اصلا میتونم..

عه؟ شما راحت گرفتی از شیر؟ من همش تو فکر اینم ک اصلا میتونم..

اره یک دوروز اول شبا گریه میکنه دیگ باید عنقدر تکون بدی تو بعلت راه بری تا بخوابه هعی اینجور بیدار میشه باید شوهرت بگیره بغلش تکون‌ بده من صبر زرد زدم دیگ نخورد تلخ بوذ

خدایا شکرت 
الان دارم از پوشک میگیرم ولی از شیر گرفتن خیلی راحت تر از پوشک گرفتنه 

پوشک گرفتن هم شانسیه. بچه یه آبجیم تو ۳روز از پوشک گرفت و تموم شد رفت اون یکی چند ماه طول کشید الانم ۱سال گذشته هنوز گاهی یهو پی پی میکنه شلوارش... 

دختر منم میاد خودشو میندازه رو من با حس بختک از خواب بیدار میشم میبینم این فنچه بزار بیاد خوبه که م ...

اره خیلی حس خوبیه ولی اخه دستم درد میگیره تا صبح خشک میشه دستم انگشتام  

خدایا شکرت 
2706