2733
2734
عنوان

کمرم خورد شد ۴ تا مرغ شستم

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 53 پست
من شوهرم نموند کمکم کنه اعصابم داغون برگشت اخمام تو هم بود دست خودم نبود برام سخت بود پنج تا مرغ که ...

سخته واقعا . از قبل خورد باشه خوبه. ولی من ترجیحم اینه خودم خورد کنم یکی بشوره😂🤧

در من زنان بسیاری زندگی میکنند...نبرد میکنند و هر بار یکی بر دیگری پیروز میشود...با این همه ، در من زنیست که دوستت دارد💖
والا توانم بریده. اگه دختر نازنازی منم پس خیلی بدبختم😐 صبح من درس خوندم و  شوهرم رفت کلی خرید ...

عزیززم زنده باشی باید همه اینارو امروز نمیخرید تا تو هم خسته نشی 

هعی دنیا به هیچکی وفا نداری...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حق داری ۴ تا  کم نیس  من اکثرا دوتا میخرم ک زود تموم بشه اکثر تیکه شده  ولی شستن و ...

کاش گیاهخوار بودیم😥چ وضعفشه بخدا من یکی ک فلج شدم

در من زنان بسیاری زندگی میکنند...نبرد میکنند و هر بار یکی بر دیگری پیروز میشود...با این همه ، در من زنیست که دوستت دارد💖
عزیززم زنده باشی باید همه اینارو امروز نمیخرید تا تو هم خسته نشی 

فدات گلم. خونه نبود یه هفته دیکه خرید کرد . نباید مرغو امروز درمیاوردم برا خورد کردن

2731
کاش گیاهخوار بودیم😥چ وضعفشه بخدا من یکی ک فلج شدم

😄😄 سبزیجاتم کار داره 

نوش جون 

ولی بنظرم ب مرغ فروشی بگو تیکه کنه 

راستی چشم بد ازت دور ❤️

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم

پس چرا کسی نگفت برو خدارو شکر کن پول دارین مرغ و گوشت میخرین خیلیا در حسرت یه تیکه مرغن؟؟؟؟

بالاخره بعد 3 سال خدا به منم نی نی داد، درست وقتی که تو اوج ناامیدی بودم... خدایا شکرت......... به امید بارداری همه منتظرا

من کامل میشورم و خودم تیکه میکنم اون بیدونیا رو بدم میاد خورد کنن مثلا یه جا ۱۰ تا میگیرم چون نمیرسم هرچندرو زبرم جدا جدا بخرم،و اینکه بعد از اینکه چند قل زد اب و کفش رو میریزم و آب میزنم ،مجدد میزارم بپزه

پس چرا کسی نگفت برو خدارو شکر کن پول دارین مرغ و گوشت میخرین خیلیا در حسرت یه تیکه مرغن؟؟؟؟

چون نگفت ماهمیشه مرغ میخوریم😁گفت کمرم خورده یعنی ناله داشت اگه حس میکردن پز میده استارتر رو با اسفالت یکی میکردن😂😂

چون نگفت ماهمیشه مرغ میخوریم😁گفت کمرم خورده یعنی ناله داشت اگه حس میکردن پز میده استارتر رو با اسفا ...

😀😀😀راست میگی حواسم به این موضوع نبود

کلا نی نی سایت جای عجیبیه😀

بالاخره بعد 3 سال خدا به منم نی نی داد، درست وقتی که تو اوج ناامیدی بودم... خدایا شکرت......... به امید بارداری همه منتظرا
2706