2733
2734
عنوان

مادرشوهرم رفت مکه از من خدافظی نکرد حلالیت هم نگرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1227 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه چی بگم من ن میشناسمت ن چیز دیگه ولی هیچ ادمی الکی نمیاد این رفتارو بکنه یه جای کار میلنگه هیچ ...

دلیلش اینه که از روز اول از من خوشش نمیومد و دوست داشت پسرش با اونیکه خودش میخاد ازدواج کنه 

از روز اول بمن بدی کرد به پسرش گفت اگه اینو بگیری یک هزار تومن خرجت نمیکنم و نکرد منم ی مدت بهش خوبی کردم تا تو دلش جا بشم اما فقط بی احترامی کرد هنوزم منو نمیخاد منم دیگه خونش نمیرم 

مشکلم اینه اگه کمکمون میکرد بچم سوتغذیه نمیگرفت و ما الان در به در دنبال دوا دکتر نبودیم  اون ...

مشکل خودت هم اینکه  هنوز چشم ات به دست بنده خدا هست.

هرکس به غیر خدا امید داشت، ناامید شد. 

اخه تو یکیو این همه اذیت کن برا بچت مجلس نگیر فقط چون از زنش خوشت نمیاد  بعدم برو مکه  م ...

بیین من نمیدونم چکا کردع یا نکردع ولی خدا همشو دیدع و شنیدع جوابش رو ازون میگیری، صبور باش و از خدا برا درک مارشوهرت طلب دعا کن بلک عاقل و ....حتی مورد بخشش قرار بگیرع

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.
این همه اذیتم کرد اما حلالیت نگرفت درسته بنظرت اون حج رفتن??

تو کار خودتو کردی مگه اجازه ازدواج گرفتی که الان توقع حلالیت داری؟

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .

عزیزم مگه هر کی می‌ره مکه حج اش قبوله ؟ خود امام سجاد یک بار تو مراسم حج به یکی از صحابه اش که گفته چقدر امسال حاجی زیاده نشون داده اکثرا همون سیرت حیوانی دارن و تک و توکی بینشون انسان واقعی بوده 

کسی می‌ره حج و تمام گناهانش آمرزیده میشه که حق الناسی گردنش نباشه خدا فقط از حق خودش میگذره از حق بنده اش هیچ وقت نمی گذره

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
شما باید آرزو کنی از زندگیت محو شه... ولی باز دنبال محبته اونی

دنبال محبتش نیستم چون روزی که باید برامون مجلس میگرفت خودشو کشید عقب و ما بدون مراسم اومدیم سر زندگیمون 

الان با چه رویی رفته مکه اخه قبوله اینجور حج رفتن که دل بشکنی بعدم بری دور خونه خدا بچرخی

مشکل خودت هم اینکه  هنوز چشم ات به دست بنده خدا هست. هرکس به غیر خدا امید داشت، ناامید شد.&nbs ...

آفرین دقیقا 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
دنبال محبتش نیستم چون روزی که باید برامون مجلس میگرفت خودشو کشید عقب و ما بدون مراسم اومدیم سر زندگی ...

عزیز جان چرا درگیرشی..ولش کن آروم شو...به همسرت بچت فک کن

گذشته رو ول که عذاب میکشی غیر این

دلیلش اینه که از روز اول از من خوشش نمیومد و دوست داشت پسرش با اونیکه خودش میخاد ازدواج کنه  ا ...

خب خواهر من

همه میدونن وقتی مادر شوهر ناراضی باشه زندگی جهنمه

شما وقتی اطلاع داری

نباید توقع داشته باشی دیگه

باید با واقعیت کنار بیای

شما با یک نفر ازدواج نکردی

شما با خانواده ازدواج کردی

2706