2737
2739

والا دیگه مردی که تو نامزدی سیلی میزنه وضعیتش خیلی حاده

جالب اینه اکثر کاربرا خیلی عادی برخورد کردن ینی بنظرتون یه سیلی تو نامزدی چیز مهمی نیست واقعا؟تازه زدن اون دختر کجا و زدن یه پسر با دستای بزرگش کجا:/اون الان نباید بهش نازک تر از گل بگه هنوز نامزدن خداییش مثلا باید اعتمادشو بدست بیاره:/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برا منم خيلي عجيب بود چون ازين بحثي ك تعريف كرد بين من و نامزدم خيلي پيش مياد و من خيلي ميزنمش ب شوخي اما نامزدم تاحالا ب خودش اجازه نداده شوخي فيزيكي كنه باهام

دومين كاربريمه، قبليه انقد تاپيك چرت و پرت داشتم ك ترجيح دادم با ي كاربريه جديد بيام و اينجاااا هر اتفاقيو با جزئيات تعريف نكنم تا ترس شناسايي شدن نداشته باشم🤪🤦🏻‍♀️

خانم مقصر بود هرچیزی تا حدی جذاب هست ولی آقا هم مقصر بود نباید سیلی میزد

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 

نه اصلا عادی نیس 

من دادم بزنه سرم یا صداش ببره بالا ام جرش میدم چه برسه بخواد سیلی بزنه تاحالا تو دعوام بهم حرفی نزده 

همچین کاری کنه آسفالت میکنمش 

متاسفم برا کسایی که عادی جلوه میدن 

همینا در آینده بهشون خیانت میشه یا شوهراشون بد دل ان یا زور گو

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      
2740

ادم که توزندگی طرف نیست شاید مجبوره تحمل کنا اما این چیزا کم میست اتفاقا چدیدا خیلیم زیاد شده

تو گرچه از ابتدا ممنوع بودی اما اسمت هوای حرام نفس کشیدنم بود و من هربار صدایت میزدم جانم چه شیرین میرفت

عزیزم واقع بین باش لگد زده سیلی خورده نفس کار اشتباهه حالا کاری به این نداریم که دختره زدن اون کجا و این کجا به هر حال اونم با اینکه دختر بوده با تمام زورش زده دیگه

احترام هر کس دست خودشه یعنی این

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤
برا منم خيلي عجيب بود چون ازين بحثي ك تعريف كرد بين من و نامزدم خيلي پيش مياد و من خيلي ميزنمش ب شوخ ...

دقیقا منم👍

اصلا درست نیس که دست بلد کنه مرد اونم رو نامزد 

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      

دقیفا دیروز یه خانومی تاپیک زده بود که به شوهرش حرف بدی زده، شوهره گرفتش به باد کتک. و جالب اینکه تقریبا نودو پنج درصد کاربرهای موجود در تاپیک، حق و به شوهره دادن. من اصلا کاری ندارم که حرف اون خانوم هم خیلی بد بوده ولی چطور میشه از کتک زدن دفاع کرد؟ شوهر اون خانومم میتونست با دوتا خرف سنگینتر و فخش و بد و بیراه خودشو خالی کنه. نه اینکه بزنه

من واقعا بعضیازو درک نمیکنم

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️

عزیزم شما هموز بچه مدرسه ای هستی خیلی از مسائل رو درک نمیکنی قرار نیست تا اتفاقی افتاد حرف از طلاق زد در ضمن استارتر اون پست خودش گفت که مقصز خودش بوده و هر انسانی یک استانه تحملی داره و ممکنه بعضی از کارارو در لحظه بصورت غریزی انجام بده 

بدون اطلاع قبلی درخواست دوستی ندید و حتی الامکان  سوالاتتون رو در پستاتون بپرسید ❤️
2706