2752
2734
عنوان

خانمای متاهل بیان لطفا

204 بازدید | 16 پست

امروز همسرم از صبح ک سرکار بود پیامای س.سی میداد و می‌گفت دلم برات تنگ شده و...من فک کردم رابطه میخواد آماده شده بودم براش 

تا شامشو خورد بوسم کرد خوابید 😑 ینی چی این حرکت یکی ترجمه کنه برآمدم

ینی جذاب نبودم براش ؟تاحالا این اتقاق افتاده واستون.؟

جایی که خدا نقطه گذاشت،علامت سوال نزار 🌱❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منطقی نیست 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2731

چون ذهن مردا تک بعدیه از خستگی زیاد بیهوش شد فردا که بیدار شد جذابیت هات براش نمایان میشه

شاید مشکل اینجا باشد که هنوز ؛خودمان را پیدا نکرده ایم اما ؛سال های زیادی رابه دنبال  " دیگری "گشته ایم !...
2706