2752
2734
عنوان

عذاب وجدان

132 بازدید | 17 پست

خانما امروز حرکتی زدم و حرفی زدم که خیلی پشیمونم. از اصل کار پشیمون نیستم چون حقش بود ولی از حق الناس بدجور میترسم.

امروز فروشگاه آمال رفته بودیم برای خرید یه قسمتش حالت سردخونه داره که برم پنیر و وسایل بردارم یه خانواده افغانی سر راه بودن من بودم با دخترم و شوهرم .

شوهرم اقای افغانی بهش گفت رد شد من داشتم میرفتم چرخ فروشگاه خورد به مادره .وقتی خورد و من متوجه شدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا نمیدونین چطور شوکه شدم گفتم حرف دهنتو بفهم من که معذرت خواهی کردم گفت نه عمدی بود. عصبانی شدم گفتم بیااا افغانی هم زبون دراورد جوری رفتار می کنی انگار من تو کشورتم راهتو بکش برو اومد برام

2731
اصلا نمیدونین چطور شوکه شدم گفتم حرف دهنتو بفهم من که معذرت خواهی کردم گفت نه عمدی بود. عصبانی شدم گ ...

خب

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷

وقتی اومد برام اولش جا خوردم ولی بعدش گردنشو گرفتم گفتم برو که وگرنه همین جا افغانی چالت می کنم زدم تو سرش. دختره خواست بزنه هلش دادم کلا تو چند ثانیه نبود 

بعدش من رفتم طرف یخچال پنیر برداشتم ولی داشتم زیر لب هم حرف میزدم یهو پدرش اومد گفت نباید میومدی طرف دخترم من داشتم توضیح میدام به پدرش یهو اومد محکم زد زیر دستم و حرف زدن

چون افقانستانی بوده حتما حقشه بوده ها 

فکر کنم حالت خوب نیست وقتی اینقدر بی منطقی میگم چرخ خورد بهش داری میگی افغانی بود حتما حقشه؟

اصلا اره عمدا زدم افغانی بود دوس دارم تمام 

بعدش من رفتم طرف یخچال پنیر برداشتم ولی داشتم زیر لب هم حرف میزدم یهو پدرش اومد گفت نباید میومدی طرف ...

تو مملکت خودمونم اسایش نداریم 🥲

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای خبر خبر بیارید که آرزوم تو راهِ  
2706