2733
2739
عنوان

بیاید فیلم قشنگ و جدید معرفی کنید

65 بازدید | 6 پست

سلام یه فیلم خارجی میخوام که برای چند دقیقه از این زندگی در بیام و برم داخل فضای فیلم و خلاصه تاثیر گذار و خوب باشه حوصله سر بر نباشه چی ببینم

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
سلام گلم خوبی بهتری. خواهرم فیلم دفتریادداشت را بیین خیلی قشنگه رضا عطاران بازی کرده

سلام گلم خیلی ممنون شما خوبی؟ پسرتون چطوره وضعیتش؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم خوبی بهتری. خواهرم فیلم دفتریادداشت را بیین خیلی قشنگه رضا عطاران بازی کرده

والا من مگر با قرص آرامبخش خودم رو آروم کنم وگرنه یه روانی بیش نیستم فکر اینکه خدا از ما متنفره که همچین بلایی سرمون آورد و شادی ما رو نخواست از یه طرف، فکر زجرایی که عزیزم کشید و کاری از دستم برنیومد واسش از طرف دیگه داغونم کرده دوست دارم بمیرم چون هر چی زندگی کردم دیگه بسمه😿

2731
سلام گلم خیلی ممنون شما خوبی؟ پسرتون چطوره وضعیتش؟

ممنونم خیلی تعریفی نداره خیلی کم خون میشه باید بریم براش هی خون وصل کنیم نمیدونم کی این کابوس تموم میشه

پسر قشنگم و دختر نازم همه انگیزه من شما دوتا هستید
والا من مگر با قرص آرامبخش خودم رو آروم کنم وگرنه یه روانی بیش نیستم فکر اینکه خدا از ما متنفره که ه ...

چی بگم حرفهات همش حق است وقتی عزیزمون میره زندگی پوچ و بیفایده میشه 

والا من مگر با قرص آرامبخش خودم رو آروم کنم وگرنه یه روانی بیش نیستم فکر اینکه خدا از ما متنفره که ه ...

منم حس میکنم خدا باهام لج میکنه