2752
2734
وقتی ۵۰سالم بشه به چه دردم میخوره من الان میخوام زندگی کنم ۵۰ سالگی اصلا شاید نباشم

شما نباشی

بچت چی؟

پدر من فوت شد

خونه نزاشت برامون

کلی خرجمون هم کرد

دمش گرم

اما الان اواره ایم....

ببین کافیه برم موهامو رنگ کنم آنقدر چرت و پرت میگن که آدم رو به گ خوردن میندازن واقعا پدرومادر خوب م ...

من رو ک بابام دیوونه کرد متولد ۸۰ام ولی اصلا با همسن و سالای خودم سازگاری ندارم اونا پرانرژی و شاد من انگار ۴۰ساله زندگی کردم و خسته هستم بخدا همون ۴۰ساله ها هم اندازه من داغون نیستن ک من داغونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه حرف مسخره و چرتی هرچی میخوان غر میزنن و بعد ما ۲۰ سال دیگه میفهمیم که چرا غر میزدن؟؟؟ اصن غر زدن ...

منظورش اینه که حرفشون درسته که میگن پولاتو جمع کن برای پیریت خوبه...... آقا اصلا  شاید من ده سال دیگ بمیرم الان ک ۳۰ سالمه لذت نمی‌برم از زندگی ۵۰ سالگی میخوام لذت ببرم !!!

اینا همش اختلاف نسل اونا طرز فکرشون مال زمان خودشون زنها فقط پول جمع میکردن و مردها پول درمیاوردن با ...

وای نگو که من ماشین هم خریدم پدرم یک جوری از دماغم دراورد که اصلا حس خوبی به چیزی که با تلاش و کار و پول خودم خریدم هم حس خوبی ندارم اصلا سوار نمیشم مگر به اجبار نشد یه بار برم ی دور بزنم

شما نباشی بچت چی؟ پدر من فوت شد خونه نزاشت برامون کلی خرجمون هم کرد دمش گرم اما الان اواره ایم ...

میفهمم چی میگی ولی باید آدم خودش هم زندگی کنه نمیشه ک خودش رو فدا کنه بچه خودش بره تلاش کنه

خب بهرحال هرکس شرایط خودشو بهتر میدونه 

اما الان همه دارن از خودشون کم میگذارن تقریبا حالا نه در اون حدی که دوستمون میگن با سیلی صورت را سرخ نگه میداشتن در حد تعادلش بد نیس بعضی ها واقعا زیاد لباس میخرن زیاد بریز بپاش میکنن خب باید کم بشه تا بتونن پس انداز کنن

دیگه کاربری ندارم اگه تعلیق بشم دوباره
چه حرف مسخره و چرتی هرچی میخوان غر میزنن و بعد ما ۲۰ سال دیگه میفهمیم که چرا غر میزدن؟؟؟ اصن غر زدن ...

شما متوجه نشدی من چی میگم

پدر مادرش میگه کمتر خرج کن

تا صاحب خونه بشه....

منی که  یه جوان مستاجرم درک میکنم معنی حرف رو

نه شمایی که  خونه زندگیت کامله

کسی باید ولخرجی کنه که به ثبات مالی رسیده باشه

منظورش اینه که حرفشون درسته که میگن پولاتو جمع کن برای پیریت خوبه...... آقا اصلا  شاید من ده سا ...

اخه همین پول جمع کردنم بدرد نمیخوره، روز به روز ارزش پولمون کمتر میشه

ما خودمون پول جمع کردیم تا خونه بخریم یه شبه خونه ده برابر شد و ما ۲۰ متری هم نتونستیم بخریم و اون پولم بی ارزش بی ارزش شد

ما یه همسایه داریم الانم که زن و شوهر ۷۰ سالشونه مستاجرن ولی بهترین زندگی رو دارن و خوب خرج خودشون و بچه هاشون کردن

اصلا پس انداز بعضی وقتا بی معنیه

اسی مستاجری؟خب اگه اره راست میگن یکم جمع کن واس وام دوباره وام را بگذار وام بگیر تا یواش یواش بتونی یه جای خیلی کوچیکم شده بخریبقول خودت بچت را شما آوردی پس اولین نیازش که مسکن هست با شماس اجاره نشینی خیلی سخته

میفهمم چی میگی ولی باید آدم خودش هم زندگی کنه نمیشه ک خودش رو فدا کنه بچه خودش بره تلاش کنه

بچه خودش؟من ماهی ۲۰ صافی در میارم

دوست دارم ازدواج کنم

نمیتونم

چیکار باید بکنم؟پدر مادر باید به فکر اینده بچه باشه

به فکر سر پناه باشه بزا بچه

۲۰سال دیگ بچه بزرگ بچه پدر مادر خونه نداشته باشن باید کجا زندگی کنن؟

شما متوجه نشدی من چی میگم پدر مادرش میگه کمتر خرج کن تا صاحب خونه بشه.... منی که  یه جوان مس ...

شما از کجا میدونی من زندگیم کامله؟؟؟

درکل نظرات شما برای کسی مفید نیست چون همه ش داری قضاوت میکنی، ندیده و نشناخته

بچه خودش؟من ماهی ۲۰ صافی در میارم دوست دارم ازدواج کنم نمیتونم چیکار باید بکنم؟پدر مادر باید به ف ...

والا بعد میگه بچه را من بدنیا آوردنش باید تامینش کنم خب با ولخرجی تامین نمیشه 

بچه خودش؟من ماهی ۲۰ صافی در میارم دوست دارم ازدواج کنم نمیتونم چیکار باید بکنم؟پدر مادر باید به ف ...

میفهمم چی میگی به خدا بچه خودش باید زرنگ باشه برادرشوهر من فقط یه خونه داره پسرش تا دیپلم گرفت رفت یه هنر یار گرفت الان ماهی ۷۰ میلیون درآمدش با سن ۲۵سال صاحب دوتا خونه شده تو این ۶ سال کار کردن ...همیشه پدرو مادرشرط نیست....

اسی مستاجری؟خب اگه اره راست میگن یکم جمع کن واس وام دوباره وام را بگذار وام بگیر تا یواش یواش بتونی ...

اخه عزیزم هرسال این همه تورم هست آدم چطوری پول پس انداز کنه؟خیلی سخته خب یهو قیمتا فضایی میره بالا

2706