2752
2734
عنوان

بابام الکی انداختتم بیرون😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2800 بازدید | 99 پست
دیگه شبا نرو  چراغ روشن بزار تی وی روشن کن بخوابید  ی مدتم کمتر برو .و خرید دوتایی کمتر ...

دیگه نمیرم بخداانگاربه چشمش نمیادخریدامون

خانوادمون ۴نفرشده خدایاشکرت😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بقران خسته شدم دیگه هرچی میخره شوهرم هرخوراکی هرچیزی بایددوتابخره مثلا لباس میخریم میگه بایددوتابخری ...

حالا کیفو حتما باید میبردی تو مادری مدیریت کن

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
بقران خسته شدم دیگه هرچی میخره شوهرم هرخوراکی هرچیزی بایددوتابخره مثلا لباس میخریم میگه بایددوتابخری ...

بشین تو خونت که هی مجبور نشی هزینه کنی چیه شوهرتون شبکاره نمیمونید خونتون اخه 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

دختر که ازدواج کرد و از خونه پدر رفت هیچوقت خونه پدریش مثل مجردیهاش مال خودش نیست 

شبها خونه خودت بخواب و مزاحم دیگران نشو

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
چون واسه داداشتم نخرید شوهرت بابات عصبانی شد؟؟

اره میگه چراواسه اینم نخریدین باباخب پولش کم بوددیگه چیکارکنه بچمم کوچیکه ازذوق گفت نشون بدم هرکاری کردم نزاشت توخونه فکرنمیکردم اینکاروکنه ازاون موقع فقط دارم گریه میکنم

رفنار پدرت اشتباه

ولي شما با بچه هات عزت احترام خودتو حفظ كن

چرا بايد دوهفته خونه مادر شوهر يا پدرت بري شبا ؟؟

خيلي شوهراشون شبا نيستن

تنها هستن.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

اره بابا مجبوری مگه

واسه اینکه شب تنها نخوابی باید انقد عذاب بدی خودت رو

والا ادم شب از ترس تنهایی نتونه بخوابه بهتر از تحمل کردن همچین شرایطیه

اسی خونه خودت بمونی هیچی نمیشه والا ،درارو قفل کن لامپا روشن قران بزار کنارت و یه چیزی هم برا دفاع بزار جایی که در دسترس باشه احتمال اینکه دزد بیاد خیلی کمه الکی داری خودتو اذیت میکنی ،نترس تو یه مادری خونه خودت بمونی بچه هات ارامش بیشتری دارن والا ،تا اینکه همش هرشب اینجا و اونجا 

دختر که ازدواج کرد و از خونه پدر رفت هیچوقت خونه پدریش مثل مجردیهاش مال خودش نیست  شبها خونه خ ...

اخه زیادنمیرم بعضی وقتاباشوهرم سرمیزدیم این دوهفته که شب کاره فقط واسه خواب میرفتیم حتی غذاهم اونجانبودیم

دختر حماقت نکن بخواب خونه خودت و هیچیم دیگه برا داداشت جز مناسبتها نخر،پدرزنم انقد پرتوقع!!

در کرب و بلا بی طرفان بی شرفانند       تاریخ همین است یزیدی و حسینی

به شما چه که برای بچه اون بخرین چطور روش میشه توقع از دامادش داشته باشه که برای بچش وسیله بخره،منم داداشم کوچیکه قرار نیست هر چی میخرم واسه اونم بخرم اگرم بخرم خودشون دعوام میکنن که چرا خریدی،تقصیرخودته خریدی عادت کردن فکر میکنه وظیفته دیگه اصلا نخر،،مامانت چیزی بهش نگفت؟

بشین خونه خودت والا شوهرت میره شب کاری خودتم اینور اونور مجبوری بری بعد هرچی در میاره هزینه های دوتا دوتایی کنه اونم آخرش حرف بشنوی دختر خوب بچه که نیستی بشین سر خونه زندگی خودت عزتت حفظ بشه 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد

ببین دوس نداره هر دقه بری اینجور الکی گیر میده خب حق داره چ خبره هرشب اونجایی

اون میخواد شاید با مادرت ی خلوت کنه کم دورشون شلوغه شمام میربد...

درسته خرید میکنی اما ۱_زیاد میری ۲_شابد بخوان استراحت کنن

۳_زحمت غذا اینا میوفته شاید برا اینه..

۴_تو بگو اونا بیان گهگاهی ام بپز و گاهبم مادرت و داداشت بیان

۵_پدرت ک میشناسی ریشه یابی کن ببین کدوم دلیلشه...

2706