2733
2734

میگه نخواب برو پشت بوم ولی پشت بو رو بستن

من سرم درد میکنه میخوا بخوابم میگه باید بری پشت بوم تا انجام اونجا نگام میکنه نمیرا بازم میخوام برم اکت درملنی دارم میترسم گوشیم رو ذوب میکنننت میریز

Казань Tabriz 🇦🇿🇷🇺  مسیحی ام✝️به عقاید هم احترام بزار هفتادی🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵

هان؟؟؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

سرم درد میکه گوشیم رو۹ نمیتونم ببینم ولی نمیتون بخوابم 

Казань Tabriz 🇦🇿🇷🇺  مسیحی ام✝️به عقاید هم احترام بزار هفتادی🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵
2731
عزیزم  خودت فهمیدی چی نوشتی ؟

گوشم جیغ میکشه وقتی میخواهن بخوابم نمیزاره 

گوشتون ؟ صدایی چیزی میشنویی؟کاش یه روانپزشک بری عزیزم 

مرسی‌۸. ک گفتی وگرنه قبلش نمیرفتم ۵ سال هست پزشک خصوصی دارم

تحت نظر دکتر که هستی انشالله؟! کتابی چیزی بخون حواستو پرت کن

ارخ

کتاب فیلن اهنگ برام ممنوعه

سلام عزیزم خوبی میتونم بهت درخواست بدم کمی صحبت کنیم؟ 

اول به دلیل سوالاتی که دارم صدشو داشتم بیوتو که خوندم دیگه شچقدر شباهت بین ما هست ، تایپت ماه تولد و حتی رشته ای که میخونی دقیقا کپ منی 

و اینکه من حسم قویه میخوام چن تا سوال بپرسم ازت اگر اذیت نمیشی چون برای خودم نمیگیره 

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊قضاوت های بیجا رو نمیبخشم . احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه🌿 خوشحال میشم کمکی کنم [ تویی که تا اینجا خوندی،بدون می‌آید روزهای خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش انرژی زا : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄
سلام عزیزم خوبی میتونم بهت درخواست بدم کمی صحبت کنیم؟  اول به دلیل سوالاتی که دارم صدشو داشتم ...

بپرسید.

بپرسید.

بنظرت حال من کی خوب میشه؟ امسال ازینجا میرم؟

ینفر بهم گف دعا خوندن برام برای همین گیروگرفتاری میوفته روم ..ازم انرژی منفی حس میکنی؟ بنظرت واقعا ممکنه دعایی چیزی پشتم باشه؟؟

و اینکه دررابطه با مسئله عاطفیم . چرا ازم دوری میکنه ؟ اخرش ازدواج هس یا نه؟ اگر نیس مشخصاتش چیه

ببخش زیادشد.

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊قضاوت های بیجا رو نمیبخشم . احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه🌿 خوشحال میشم کمکی کنم [ تویی که تا اینجا خوندی،بدون می‌آید روزهای خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش انرژی زا : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄

به طرز عجیبی به حست باور دارم ..یه نیروی قوی یه انرژی ای درونت هس قشنگ میتونم حسش کنم ..موکل داری ؟

2706