2733
2734
عنوان

میونه منو جاریم

531 بازدید | 32 پست

من و جاریم وقتی همو میبینیم یه سلام و احوال پرسی سرد باهم میکنیم حتی ممکنه هرازگاهی تو خیابونم از دور همو ببینیم سلام ندیم و گاهی خذاحافظی ام با هم نمیکنیم عمه یا عمویی کسی فوت کنه معمولا تسلیت نمیگیم اگه نتونیم تو مهمونیای هم شرکت کنیم از هم معذرت خواهی نمیکنیم از مشهد و اینام بیایم ب هم زیارت قبول نمیگیم عید نوروز خونه هم میریم چون شوهرامون برادرن مجبوریم ولی عید نوروز روبوسی نمیکنیم طلایی یه چیز جدیدی ام بخریم  نمیگیم  مبارکت باشه. تا بحال با هم دعوا و بحثم نکردیم  هر دو سال یبارم منو شوهرمو شام دعوت میکنه منم هردوسال یبار دعوتشون میکتم شماره همو نداریم همو فالو نداریم ولی خونه مادرشوهر همو ببینیم یکم حرف میزنیم  مناسبتایی مث روز مادر یا عید فطر اینا ۸۰ درصدشو تبریک نمیگبم ب هم  وقتایی ک تنها باشه خونه مادرشوهرم ظرفای میوه شونو میشوره ولی من اونجا باشم نمیشوره منتظر میمونه من جم کنم بشورم. وقتی ام نذری ای چیزی بفرستیم دم خونه هم بعدا همو ببینیم تشکر نمیکنیم

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم لطفا فقط خانونها تو تاپیکام شرکت کنن اقایون ممنوعه
2731

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

تبریک میگم ب خون هم تشنه این

مهم نیس طرف چشمش کوچیک باشه یا درشت من آدم میشناسم نابیناست ، ولی محبت رو خوب میبینه ....ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس...ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 

عا

اگ جوابمونو میدی تا مام ی کامنت بزاریم

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

چه وحشتناک هردوتون مشکل دارید زندگی اجتماعی پذیرش افراد متفاوت ندارید و صفات دیگه برداشت کردم که ولش کن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

با اجازه اسی گایز نظر لطفا

امشب بهم گفت ده مین دیگه میام کال بریم بعد ده مینش شد 50 مین بعد من نیم ساعت بعد از عمد جواب دادم بعد میبینم اون رفته خوابیده. واقعا همش همینجوریه بد تایم میده بنظرت چیکار کنم؟ چطوری کم محلی کنم بهش چون قبلا شانسی کردم جواب داده. خیلی نازشو کشیدم متاسفانه...

2706