2733
2734
عنوان

وای خدایا شوهرم ینی داره خیانت میکنه 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 25 پست
هر دقیقه زنگ میزدم و میگفت مشغوله 

یعنی پشت خطی بود و میگفت در حال مکالمه می باشد؟

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهرمنم گاهی پیش میاد با همکاراش یا دوستای قدیمیش یکی دوساعت تلفنی حرف میزنن عزیزم اگه فعلا این مورد ...

آخه گردن نمیگیره و میگه من با هیچکی حرف نزدم 

چند وقته عکس پروفایلشو باز کرده و همه میبینن و هی درگیر این بود که کدوم عکسشو بذاره پروفش، قبلا بسته بود 😭

عقدیم عزیزم و از دو شهر مختلف 

نه پشت خط نبود، میگفت مشغوله و بعدا تماس بگیرید 

خوب پس دیگه هیچ سندی هم نیست برای اینکه با کسی حرف میزده.این مشغول زدن پیش میاد یا اشکال  از انتنه یا گوشی...عزیزم زندگی خیلی بالا و پایین داره اینجوری زود و بی دلیل بهم نریز...اینم یادت نره مردها به بی اعتمادی زنشون آلرژی دارن.دیوانه میشن وقتی کاری نکرذن و بهشون شک شده.خیلی از خیانتا هم از لجبازی بخاطر کار نکرده و تهمت زده شده انجام دادن

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
خوب پس دیگه هیچ سندی هم نیست برای اینکه با کسی حرف میزده.این مشغول زدن پیش میاد یا اشکال  از ان ...

من که هیچیشو نمیبینم تو شبانه روز ، از خدا میخام اگه چیزی هست بهم بفهمونه 

من که هیچیشو نمیبینم تو شبانه روز ، از خدا میخام اگه چیزی هست بهم بفهمونه 

بذار خواهرانه و رک بهت بگم اگه با این بی اعتمادی و وسواس فکری بری جلو حتما ازت خسته میشه و پاشو تو یه کفش میکنه طلاق...شما میخوای کنترلش کنی.هیچ انسانی از کنترل شدن خوشش نمیاد خصوصا مردها.حتی نزدیک هم بشی بهش و برین زیر یه سقف این افکار رهات نمیکنه تا خودت نخوای فکر و دیدگاهت تغییر کنه.من موارد زیادی شبیه شما دیدم و تجربه دارم

بذار خواهرانه و رک بهت بگم اگه با این بی اعتمادی و وسواس فکری بری جلو حتما ازت خسته میشه و پاشو تو ی ...

باور کن من هیچ وقت کنترلش نکردم هییییچ وقت. حتی مستقیم نمیپرسم امروز چیکار کردی، میگم امروز خوب بود مثلا؟

این دفه چون با چشام و گوشام میشنیدم که‌تمام مدت مشغول بود واقعا نابود شدم 

بی سابقه بود 

باور کن من هیچ وقت کنترلش نکردم هییییچ وقت. حتی مستقیم نمیپرسم امروز چیکار کردی، میگم امروز خوب بود ...

واقعا اولین بار بود بهش گیر دادی ؟؟

اگر اولین بار هم بوده خوب زیادی غیر منطقی بود.خصوصا که حسابی خسته کار بوده باشه