2752
2734
عنوان

خانمای شمال یا گیلان میشه بیاید

108 بازدید | 14 پست

ممنون میشم راهنمایی کنید ما حا رزرو کردسم پولش دادیم و بهمون پس نمیده مجبوریم بیایم تو این روزای بارونی خاهش میکنم بگید کدوم شهر ها هواشون گرمتره ما تو چمخاله جا گرفتیم میشه بگید اکه بارون باشه کجا باسد برسم برا تفریح حای سربسته ای چیزس خیلی زور داره بیایم و تو خونه بمونیم 

دوست عزیز  میشه بفرمایید چقدر  پول ریختین و اسم اقامتگاهتون چی بوده

عزیزم همسرم پرداخته مجتمع کارگری چمخاله گرفتیم برا شش شب وضع مالی خوبی نداریم همینم‌برامون زیاد تموم شده 

2731
مگه قرار تو بارون خونه باشید !! تو بارون هم‌میتونید برید بیرون لب ساحل بارون‌کمتره ، بعد یکسره که ب ...

عزیزم‌شما شمالی هستید ممنونم ازتون احه دخترم دوس داره بره تو آب بنظرتون اب سرد نیست هوا سرد نیست 

عزیزم‌شما شمالی هستید ممنونم ازتون احه دخترم دوس داره بره تو آب بنظرتون اب سرد نیست هوا سرد نیست&nbs ...

تو‌اردیبهشت نمیشه رفت تو‌ اب  باید اخرای خرداد میومدین 

الانم اخه بخاطر بارون هوا گرم نیست 

بازم اگه افتاب بود ساعت ۱۲-۱ ظهر برید شاید بتونه بره ولی تو‌اردیبهشت اب دریا سرده

برای گردش هوا خوبه ولی برای اب تنی نه

یه صلوات برای نوزادم میفرستی 🙏
تو‌اردیبهشت نمیشه رفت تو‌ اب  باید اخرای خرداد میومدین  الانم اخه بخاطر بارون هوا گر ...

ممنونم شوهرم بدون اینکه به من بگه اینکار کرده اخه ذو سال پیش تو اخرای خرداد اومدیمو حشتتناک‌شرجی بود تا یکماه پوستمون افتاب سوخته بود عزیزم بنظرت پارک آبی جایی داره ابش متعادل باشه بخاطر دخترم میگم  بتونه اونجا بازی کنه 

ممنونم شوهرم بدون اینکه به من بگه اینکار کرده اخه ذو سال پیش تو اخرای خرداد اومدیمو حشتتناک‌شرجی بود ...

شوهرت تو‌بهترین فصل اومده ، اردیبهشت

الان تو‌ ییلاقات پر از دشت گله 

پارک ابی ابسار که تو رشته ، شما که لنگرود هستین

حالا برید فکر کنم دم ظهر دخترت بتونه بره تو اب

شوهرت تو‌بهترین فصل اومده ، اردیبهشت الان تو‌ ییلاقات پر از دشت گله  پارک ابی ابسار که تو رشت ...

عزیزم ممنونم ازت یعنس بریم تو پارک آبی جای ما هواش گرمتره بنظرت 

ببخشید شرمندم شبا هم بازه و اینکه هزیننش جقدره باید شنابلد باشی لباس خاصی میخاد 

خواهش میکنم سانس خانومها اکثرا صبح تا ظهره ، فقط جمعه ها تا ۸ شب

مایو باید داشته باشی ، اگه شنا بلد نیستی اون بازی هایی که تو عمقن نمیری 

2706