2733
2734
عنوان

چرابهم نمیگه حسرتش مونده به دلم

266 بازدید | 19 پست

نامزدم توچت کردن خیلی بهم میگه نفسم عزیزم زندگیم اما تابه حال فقط فقط یک باره بهم گفته عشقم دلم میگیره میگم نکن از ته دل دوسم نداره 

البته منم فقط بهش میگم عزیزم 

چرا بهم نمیگه عشقم شاید برا خیلیتون مسخره باشه

اما برا من خیلی مهمه منم روم نمشه بهش بگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا من شوهرم میگه عشقم باهاش دعوا میکنم میگم بگو نفسم زندگیم 😂

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۳/۳/۱۱ بی بی چک زدم هاله انداخت فرداش دوتا بی بی چک زدم مثبت شد ولی باور نمیکردم تو دلم باشی،قلب من🥲۱۳/۳/رفتیم با بابایی آزمایش دادیم دل تو دلم نبود تا جواب آماده بشه ب هرحال جواب اومد و مطمئنم شدم تو دلمی جوجه کوچولوی من ولی خب هنوز باورم نمیشه مامان جون🥺❤️خدا رو صد هزار بار شکر میکنم و از خدا میخام تورو برام نگه داره و سالم بیای بغلم قلب مامان❤️
این همه چیزی میگه جز عشقم  یه باره ک گفت ذوق مرگ شدم

وا بیکاری ها خب بقیه چیزا میگه ک

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۳/۳/۱۱ بی بی چک زدم هاله انداخت فرداش دوتا بی بی چک زدم مثبت شد ولی باور نمیکردم تو دلم باشی،قلب من🥲۱۳/۳/رفتیم با بابایی آزمایش دادیم دل تو دلم نبود تا جواب آماده بشه ب هرحال جواب اومد و مطمئنم شدم تو دلمی جوجه کوچولوی من ولی خب هنوز باورم نمیشه مامان جون🥺❤️خدا رو صد هزار بار شکر میکنم و از خدا میخام تورو برام نگه داره و سالم بیای بغلم قلب مامان❤️
2706