2752
2734
عنوان

دختر هفت ساله ام اینو گفت شوکه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 136162 بازدید | 803 پست

سبزه ک خوبه بانمکه

من از سفیدی به سرخی خیلی بد میزدم مخصوصا جل افتاب خواهرم موقع دعوا خوک صدام میکرد

Казань Tabriz 🇦🇿🇷🇺  مسیحی ام✝️به عقاید هم احترام بزار هفتادی🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵
سلام اسی جان  منم پوستم سبزه هست ،بچه که بودم مامانم به روش های مختلفی به من میفهموند که تو سب ...

سفیدا سبزه دوست دارم .

سبزه ها سفید. 

یا چشم رنگی ها مشکی دوست دارم مشکی ها رنگی.

کائنات نتونسته هیچکدوم از انسان هارو راضی کنه.

Казань Tabriz 🇦🇿🇷🇺  مسیحی ام✝️به عقاید هم احترام بزار هفتادی🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره احتمالا کسی بهش گفته ولی آخه دخترم گندمی روشنه پوستش

بمیرم الهی. از دست ملت فضول. دهنشون به مغزشون وصل نیست. منم اینقدر از بچگی بهم گفتن زشتی، سیاهی که الان دیگه حتی آرایش هم نمی کنم. میگم  زشت زشته چه بی آرایش و چه باآرایش.

ولی لطفا مرتب بهش بگوکه زیباست. جلو بقیه هم بهش بگو که خیلی زیباست که کسی دیگه جرات نکنه بهش چیزی بگه. همیشه روی زیباییش تاکید کن.

همیشه بهش بگو تو خوشگلی

کلا هم زیاد سعی کنید جلوش جوری حرف نزنید انگار زیبایی خیلی مهمه و ارزش ادما و خانوما به قیافشونه

مثلا من بچه بودم مامانم و اطرافیانم مدام راجع به زشتی و زیبایی زنها حرف نیزدن منم فکر نیکردم ارزش من به ظاهرمه قیافمم معمولیه تو دوره نوجونی هم زیاد جالب نبود قیافه ام خیلی ناراحت میشدم خیلی غصه میخوردم

سلام عزیزم خوبی الان تاپیکتو دیدم

هرکسی به دخترت زشت گفت توم بهشون زشت بگو ببخشید ولی عمه هاش گوه خوردن به دختر ۷ ساله القاب زشت دادن توم بهشون بگو زشت پارشون کن هرروز ۱۰ بار به دخترت بگو خوشگل سعی کن لباسای بخری براش که بهش بیاد نه اینکه یه سایز دو سایز بزرگتر بگی سال بعدم میپوشه موهاشو ببند شونه کن گاهی وقتا اجازه بده رژ بزنه اهنگ باز کن بگو برقص قشنگم لاک بزار بزنه نگی بچس نباید این کاراو بکنه که عصبی میشم❤🙏

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین

سلام وقت بخیر. 

دوستانی که با خواندن عنوان تاپیک سریع میگن عکسش رو بزار و استارتری که میگه باشه میزارم که بقیه نظر بدن واقعا خجالت آوره ....شماها تحصیل کرده و روانشناس کدوم انشگاهید که همینجوری حرف می زنید ?????.مثلا دوستانی که میگن عکسش رو بزار اگر بچه زشت باشه میگن خب حق داره خدافظ ولی اگه خوشگل باشه راهکار میدن?????

استارتر جان دختر شما چه صورت زیبا و چه کم زیبا نیاز به توجه بیشتر از سوی اطرافیان و تشویق و مورد توجه قرار گرفتن جمعی  داره شما میتونی با کار کرد ن روی سخنوری شعرخوانی موسیقی خوش خطی و ....بچه ت رو مورد توجه و تشویق قرار بدی که. اون حس کم کم از بین بره 

کاربری قبلی م تعلیق شده …..

من بچگی جوجه اردک زشت بودم😁

بزرگ شدم  کلی تغییر کردم 

بخدا همه دهنشون باز موند😄

خواستم بگم صبر کن ببین چه بلای میشه

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂

عززیرم بچه ها  خودشون هم نمی دونم چشون هست... پس وقتی می پرسی یه چیزی الکی میگن خیلی جدیشون نگیر.. دختر منم نزدیک به زایمان بچه دومم اضطراب جدایی گرفت اصلا ازم جدا نمیشد همش گریه و بهانه.... وقتی می گفتم مشکلت چیه یه بار می گفت زشتم و کلی روش پافشاری می‌کرد یه بار می گفت دوستام من رو دوست ندارن و کلی بهانه اینچنینی... وقتی حالش خوب شد بعد از دو ۳ ماه همه اینا یادش رفت.. تو هم زیاد جدی نگیر حرفش رو ولی رو اعتماد به نفسش کار کن

یه دختر عمو همسن خودم داشتم زشت بود واقعا و من خوشگل و سفید اما چون بابای اون پولدار بود بمن میگفتن اون خوشگلتر از توعه ...همه اینا برام مهم نبود تا وقتی که من حتی بابامم فوت کرد اما بازم همه دور اون بود عوض اینکه بمن دلداری بدن...

حتما بادوستاش دعواش شده سر لج ولجبازی اینو گفته اینم جدی گرفته ...بهش بگو هرقیافه ای داشته باشی بعد عوض میشی عکسای خودت نشونش بده وقتی سنت کمتر بوده تاالان ...

⁩راضی بودن به مشیت الهی آرتور أشی قهرمان تنیس جهان در سال 1983 بود که بر اثر تزریق خون آلوده به ویروس ایدز به این بیماری مبتلا شد و در بستر مرگ افتاد. در جواب نامه طرفدارانش پاسخی داد که پاسخی تاریخی در جهان شد. او پرسیده بود من از این کار خدا در حیرتم که چرا در بین این همه انسان بد، خداوند تو را برای این ویروس انتخاب کرد؟ اشی در پاسخ گفت: در سال 50 هزار کودک در جهان تنیس بازی می‌کنند. 5 هزار نفر آن‌ها حرفه ای می شوند و 500 نفر برای جام جهانی برگزیده می شوند. و از میان آن‌ها 4 نفر انتخاب شده و به نیمه نهایی می‌رسند. آن گاه که جام جهانی را با غرور در دستانم گرفته بودم هرگز نگفتم خدایا چرا از بین این همه تنیس باز مرانفر اول جهان برگزیدی؟ و اکنون نیز که در دام بلایش گرفتار شده ام هرگز نخواهم گفت خدایا! چرا مرا به این خون آلوده انتخاب کردی؟ و این مقام مثبت اندیشی و شکر و توکل و رضا به حضرت حق است.‌
2706