2733
2734
عنوان

دختر هفت ساله ام اینو گفت شوکه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 136146 بازدید | 803 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ولي بر خلاف نظرات به نظرم اينم بهونشه و توجيه بهونه گيريش

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
خودت و بچتبا هم برید مشاور . چون زشت نداریم .

متاسفانه داریم.مخصوصا الان بیشتر هم زشتا به چشم میاد مخصوصا با رفتارا و نگاه های بقیه.من خودمم یک عدد زشتم

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
م ۴ سالگیم با دوستم بیرکن بازیزمیکردیم زن همسایه دلشت درختا رو اب نیداد رفتیم از شلنگ اب بخوریم دوست ...

اون زن همسایه هنوز هست برو بهش بگو یه بار بخصوص اگه موقعیت و جایگاه اجتماعی خوبی داری حتما اینارو هم قید کن،من نمیدونم ایرانیا چی تو کله زرد و چشم رنگی دیذن که اینقد کشته مرده شن من نی نیم دنیا اومد موهاش پر و مشکی پر کلاغی بود به حدی خوشحال بودم که نگو ولی الان خیلی کمرنگ شدن و خرماییی رنگ ،خیلی افسوس میخورم

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
نه چند سال بعد سرطان گرفت مرد

خدا بیامرزدش عزیزم اگشه ببخشیش قطعا خدا عوض بزرگی بهت میده به خاطر این گذشتت

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
خدا بیامرزدش عزیزم اگشه ببخشیش قطعا خدا عوض بزرگی بهت میده به خاطر این گذشتت

من الان مشکلات زیادی بخاطر افسردگی دارم امثال این خانم هم باعث شدن اگر تونستم نجات پیدا کنم میبخشم اگر نه که اونا مدیون زندگی از دست رفتمن

بهش بگو بنظر من تو خوشگل ترین دختر دنیایی من تاحالا کسی به زیبایی تو ندیدم اگه بهت گفت عمه میگه زشتم بگو ازبس زیبایی از حسادت بهت میگن زشت چون خیلی قشنگی  تا یه مدتم خوشگلم یا قشنگم صداش کن اعتماد بنفسش خوب میشه ۲ سه روز یکبارم بهش بگو اخ هیچ کس دختری بقشنگی من نداره خوشبحالم 

عمه هاشم سری بعد زر زدن بزن تو دهنشون به شوهرتم بگو 

متاسفانه داریم.مخصوصا الان بیشتر هم زشتا به چشم میاد مخصوصا با رفتارا و نگاه های بقیه.من خودمم یک عد ...

هر کس زیبا خاص خودش رو داره قرار نیست چیزی که از نظر شما زشته از نظر منم زشت باشه سلیقه ها از زمین تا اسمونه

2706