2752
2734
عنوان

دختر هفت ساله ام اینو گفت شوکه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 136146 بازدید | 803 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تعریف الکی نمیکنم

ولی واقعا خوشگله این بزرگ بشه خوشگلیش چندبرابر میشه این حرفم یادت بمونه

ببین کی گفتم💯

سیبکاربریه قبلیمه😍 نتونستم برش گردونم با کاربریه دیگه اومدم 😬  توش کلی خاطره دارم😍

سارا رو هم بزار

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
2731

کو عکس

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

یه عالمه قصه در مورد افزایش اعتمادبه نفس کودکان هست هرروز یکیشو براش تعریف کنین درست میشه تو سنیه که هرکی هرچی میگه زود باور میکنه بهش هرروز بگین حرف کسی رو زود باور نکنه اگه از حرفی احساس بدی داشت بیاد بهتون بگه تا احساس بد از دلش بره

سیبکاربریه قبلیمه😍 نتونستم برش گردونم با کاربریه دیگه اومدم 😬  توش کلی خاطره دارم😍
باور کن چشم زدن رو نمیگما واقعیت اینه از بس بچه های مارو تو چشم میکنن، از شکستن دل اون دختر میترسم ...

این مشکلو منم دارم

پسرم بور و خوشکل و خیلی باهوش و زرنگه 

جاریم همش پسرمو میزنه تو سر بچه هاش 

ا

الان بچه هاش اصلا پسرمو دوست ندارن و دو دقیقه هم تحملش نمیکنن بااینکه هرسه تاشون ۱۱ ساله ن

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....

عزیزم من ک عکس بچه هارو ندیدم سلیقه ها متفاوته ولی ما تو فامیلامون دوتا دختر ۴ ساله هم سن داریم یکیشون سفید و چشم آبی یکیشون چشم مشکی و سبزه.

من ب شخصه اصلا دلم برا سفیده ضعف نمیره و عاشق سبزه ام مخصوصا با اون لبای قلوه ایش هر بار میبینمش دلم میخاد خودمو از درون جر بدم ولی برا اینکه پدر مادر سفیده ناراحت نشن زیاد تفاوت نشون نمیدم. اینم بگم ک شوهرم میگه سفیده خوشگله سبزه هه جذاب.

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
2706