2752
2734
عنوان

دختر هفت ساله ام اینو گفت شوکه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 136146 بازدید | 803 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا همه میگین عکس بده عکس بده!!!

بعد میگین وااای بخدا دخترت خیلی هم نازه

چرا نمیفهمین که واقعیت هر چی هست مهم نیست

مهم اینه تو ذهن یه بچه ۷ ساله جا افتاده که زشته

اینه که باید ریشه یابی بشه

حالا باز بگین عکس بده

باز بگین واااای دخترت خوشگله

باز بگین واااای سارا معمولیه😐😐😐

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731
آره جاریشم     شما به طرز حرف زدنت راجع به یه بچه فکر کن

طرز حرف زدن من چی بوده مثلا🙄گفتم متوسطه

خب متوسطه

شما از همون ادمایی هستی دنبال زیر بغل ماری و عشق دعوا

ولی من حوصله ندارم گلم برو دنبال یکی دیک باهاش بحث کنی😁

طرز حرف زدن من چی بوده مثلا🙄گفتم متوسطه خب متوسطه شما از همون ادمایی هستی دنبال زیر بغل ماری و عش ...

صلوات بفرستین و ولش

این راهی که دارم میرم تهش قشنگه👌🏻💫 همونی بشو که بهت گفتن نمیتونی ☺️💥 هیچوقت اجازه نده دیگران پاشونو روی آرزوهات بذارن🌈🌟
اون عکس سایه افتاده ولی دختر قشنگیه

دیگه حرفی ندارم.فکر میکنم خودتم یه جا یوتی دادی.بچه بیشترین ضربه رو از پدر مادر میخوره.چون واقعا دخترت زیلا تره.چشماش مخصوصا.ولی خودت هی تاکید داری اون‌قشنگ تره .پس مطمئنا یه سوتی دادی.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
دقیقا  یه جاری دارم ب شوخی میگفت عه سبزه جون بیا سیاهه بیا یبار داستان شنگول من.ول میگفتم واس ...

وای یعنی یکی به بچه من اینجوری بگه رسماً پاره ش میکنم جلو همه میزنم تو دهنش .

میگم دست سیاه بهتر از قلب سیاهه .

بگو بدبخت بچه ها بدون هیچ نژاد پرستی بدنیا میان افکار مسخره بزرگتراست که باعث میشه به رنگ پوست و چشم و مو حساس بشن .

توروخدا اجازه نده اینجوری رفتار کنن ب دخترت یاد بده خودشو دوست داشته باشه

آرام باش عزیزِ من! کشتی ما را خدا میراند..

با اجازه اسی خانما برا سلامتی دخترم صلوات میگین اسمش زینبه ممنون

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
2706