2733
2739
عنوان

وام وام وام

98 بازدید | 7 پست

سلام من به شدت به۴۰۰ملیون وام احتیاج دارم تا یک ماه دیگه۵۰۰هم میتونم سپرده بزارم لطفا اگر اطلاعی دارید که کدوم بانک زودتر و بیشتر وام میده بهم بگید ولی فقط تا یک ماه فرصت دارم

یه ماهه فکر نکنم بده بانکی 

سه ماهه سپرده گذاری کن دوبرابر وام میده 

بانک مهر ایران

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه قرارداد بستیم و باید تا ۱۵ تیر پول بریزیم خساب

تو بانک رسالت حساب باز کنید و 500 میلیونو بین حسابا جابجا کنید تو دوهفته براساس میزان گردش حساب وام بگیرید 

البته اگه تو این مدت کم بشه 

باز سوال کنید از بانک

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
2731
میشه یکم بیشتر توضیح بدید خوب متوجه نشدم گلم

بانک رسالت براساس گردش حساب وام میده

برید بانک سوال کنید تو مدت کم که حساب باز کردید مبلغ بالارو بین حسابای رسالت جابجا کنید بهتون وام میدن یا نه 

نمیدونم سایت سایت وامیاران بتونه کمک کنه این سایت وام برای کسب و کارها میده فقط این رو در نظر بگیر وامیاران وام بانکی نداره و وامش شخصی هست و کمی متفاوت هست 

این هم ادرس سایت وامیاران هست https://vamyaran.com/ سایت رو ببین و مشاره قبل از پرداخت وام دارن 

2740