2752
2734
2731

ورزش میکنی ؟ تغذیه ات چطوره شبا دیر میخوابی؟؟ 

ببین تغذیه بد ورزش نکردن خواب شبانه بد تا صبح بیدار باشی الکی قرص مصرف کنی بیکاری همه اینا دست به دست هم میده تا یه سری توهمات بیاد سراغت

ورزش میکنی ؟ تغذیه ات چطوره شبا دیر میخوابی؟؟  ببین تغذیه بد ورزش نکردن خواب شبانه بد تا صبح ب ...

هیچکدوم انجام نمیدم به بچه بکساله دارم ک کلا با اونم انقد عصبی میسم سر اون داد مبزنم الان بیچاره پاشد گشنش بود شیر میخاس. پاشدم با داد ک بخاب بخاب خودمو مبکشم و فلان نمبدونم چرا اینجوری شدم حالم از خودم بهم میخوره بچم میاد سمتم پسش میزنم 

۱ اصلا بیکار نمون ۲ مدیتیشن کن

مدیتیشن چیه چه جوریه 

یه بچه یکساله دارمهیچکدوم انجام نمیدم به بچه بکساله دارم ک کلا با اونم انقد عصبی میسم سر اون داد مبزنم الان بیچاره پاشد گشنش بود شیر میخاس. پاشدم با داد ک بخاب بخاب خودمو مبکشم و فلان نمبدونم چرا اینجوری شدم حالم از خودم بهم میخوره بچم میاد سمتم پسش میزنم 

مدیتیشن چیه چه جوریه  یه بچه یکساله دارم هیچکدوم انجام نمیدم به بچه بکساله دارم ک کلا با اونم ...

مدیتیشن کمک میکنه فکرای توی مغزت تموم بشن و به آرامش برسی حال خوب و لذت بهت میده کمکت میکنه غصه ی دیروز و فردا رو نخوری و فقط تو همین لحظه باشی روحتو آگاه میکنه وقتایی که بچت خوابه و خونه آرومه انجامش بده تو گوگل سرچ کن مرحله به مرحله توضیح داده با زبان ساده