2737
2739

بعضی آدما تو سرنوشت هم نیستن

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قدرتو ندونست اصلا غصه نخور براش زیاد هم هستی شاید اگر باهاش میموندیم خیلی پشیمون میشدی از کجا آخه میدونی همه چی خوب پیش می‌رفت؟ قدر خودتو بدون عزیزم بهترینها واست اتفاق میافته💞

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯
2731

واقعا..مثلا من ب خدا میگم خدایا منو عشقمو قسمت هم کن بخدا ک بهترین زندگی رو باهاش میسازم..ینی میشه...ای خد😭😭😭ینی معجزه باید بشه..برا امضام دعا کنید 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

منم سنم بالای ۲۹ هست 

پسری ک بهش حس داشتم و اشنای خانوادگی بود ازدواج کرد 

عمرا از من بهتر باشه 

ریا نشه ظاهر و باطنم خوبه 

درد اینجاست جوری باهام رفتار میکرد ک انگار عاشق و دلباخته منه 

خدایااااااااا حقم نبود اینجور دلم بشکنه 💔

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
2740
گه تو سرنوشتم هست 

کاری نمیشه کرد 

جز تحمل دردایی که عمیق رو قلب آدم میشینن

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

ماها هر کدوممون به نحوی اذیت شدیم آسیب دیدیم اما مطمئنم همه چیز خیلی شیرین؛ عالی و رنگارنگ میشه واسمون

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯