2737
2734
عنوان

بنطرتون من باردارم؟

75 بازدید | 10 پست

دوهفته بعد از پریودیمه دوروز لکه بینی داشتم سردرددارم گاهی زیر دلم درد میگیره یچیزایی دلم میخاد پنج روزه از موعدم گذشته میخام دوروزدیک ازمایش بدم ک معلوم شه 

﮼هیچۍواسم‌مثلِ‌توقشنگ‌نیست دلبر!♥️👩‍❤️‍👨

وای منم چنماهه پریودام بهم ریخته اصلا یلدم نیس ماه قبل چندم شدم ولی یادمه که اوایل ماه بود این ماه کلا نشدم درد پریودی دارم چنوقته ولی نمیشم اقدامم نکردم نمیدونم چرا اینجوریه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
وای منم چنماهه پریودام بهم ریخته اصلا یلدم نیس ماه قبل چندم شدم ولی یادمه که اوایل ماه بود این ماه ک ...

من بخاطر لکه بینی ک داشتم شک دارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بخاطر لکه بینی ک داشتم شک دارم 

منم دقیقا یکی دوهفته پیش چند قطره اومد دیگ نیومد، تو تو اقدامی؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2731
نه منم اقدام نداشتم🤦🏻‍♀️

وااای خدا😂 این چ وضعیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وااای خدا😂 این چ وضعیه

خدا بهمون رحم کنه😂😂میدونی چیه من بیبی چک میزنم حتی خط نمیوفته سفیده چنتا مارک مختلفم زدم همینجوره نمیدونم چرا😂😂😂

خدا بهمون رحم کنه😂😂میدونی چیه من بیبی چک میزنم حتی خط نمیوفته سفیده چنتا مارک مختلفم زدم همینجوره ...

منم ۴ تازدم همشون خراب شدن🤣

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
وای تو منی یامن تو منم دقیقا چارتا زدم😂😂😂

هرخبری شد بمنم بده ببینیم کی حامله س کی نیس اصلا چرا اینجوری شدیم میدونی چیه من هفته قبل دوبار ازم یچیزی دفع شد مث ژل مو بود دقیقا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرخبری شد بمنم بده ببینیم کی حامله س کی نیس اصلا چرا اینجوری شدیم میدونی چیه من هفته قبل دوبار ازم ی ...

باشه اگ تا دوروز دیگ نشدم ازمایش میدم همینجا بهت خبرشا میدم وای بده اصن علامت پریودیم خیلی ندارم