2752
2734
عنوان

مامانهای با تجربه تو رو خدا بیاین

90 بازدید | 11 پست

بچه ها دارم دیوونه میشم پسرم دو سال و سه ماهه خیلی خوب حرف میزد کلا زود ب حرف افتاد الان چند وقته رو کلمه هوایی که اولش ا داره گیر می‌کنه میگه ااااااب مثلا  خیلی شیر و ماست هم میخوره بگید چ کنم لکنت داره یعنی 

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی
2731
توجه نکن  گیر نده  اصلاح نکن  قصه بخون  شعر بخون  کارتن زبان اصلی نزن& ...

جدی تجربه ای دارین شما نیاز نیست ببرمش دکتر 

خیلی ترسیدم خودم ولی خونمون آرومه معمولا اهل داد و بیداد نیستیم خودمم خانه دارم همیشه باهاشم

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی
اگه فقط رو آ اینطوریه فکر نکنم لکنت باشه

خیلی طولش میده رو آ یا عه مثلا  عمو مثلا

جدی تجربه ای دارین شما نیاز نیست ببرمش دکتر  خیلی ترسیدم خودم ولی خونمون آرومه معمولا اهل داد ...

بله تجربه دارم 

چون دایره لغات کودک داره بزرگ میشه گاهی گیر میکنه ک مشگلی نیس 

بدون استرس ب راحتی از این مرحله گذر کن ....

بله تجربه دارم  چون دایره لغات کودک داره بزرگ میشه گاهی گیر میکنه ک مشگلی نیس  بدون استر ...

ممنون عزیزم 

ب نظرت به سردی و گرمی ربط ندارع آخه خیلی ماست و شیر میخوره

پسر شما ففط رو آ گیره 

پسر من رو همه حروف و کلمهها گیر میکرد 

انقدر تکرار میکرد ک خودش خسته میشد و منصرف میشد از حرف زدن 

اما درست شد 

تفریبا به فاصله چندماه دو بار این اتفاق افتاد ک یمدت درگیر بودیم 

بعیدمیدونم باز ادامه داربود ببردکتر

توکل بخدا 

حالا فعلا یکم گرمی بدم بش ببینم چ میشه

پسر شما ففط رو آ گیره  پسر من رو همه حروف و کلمهها گیر میکرد  انقدر تکرار میکرد ک خودش خ ...

خب خداروشکر که خوب شد