2752
2734
عنوان

یعنی چون راضی به ... نشدم منو نخاست ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1586 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راضی هم میشدی بر می‌گشت میگفت اره تو هرزه ای ک قبول کردی  متاسفانه هیچ عشقی نبوده و فقط برای خ ...

راست میگه 

#من مرد هستم #                  حتی اگه یه شب باعث شدی یه نفر با غم بخوابه به انسان بودن خودت شک کن
ولی سخته

سخته فکر نکردن به یه آدم بیشعور؟؟ از همون اول خودش گفته قصدش ازدواج نیست و خانواده ش موافقت نمیکنن... بعد هم خواسته بهت دست بزنه...

یادمان باشد زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست.... زنگ بعد حساب داریم
دردناکه 😔

بله متاسفانه همین اول تمام بشه بهتره بعضی دختر ها فکر میکنم اگه بدنشون رو در اختیار پسر بزارن دیگه برای همیشه مال خودش میشه در صورتی که پسر از دختر سیر بشه می‌ره سراغ هوس بعدی ....دختر میمونه با عذاب وجدان و تن آلوده به گناه 

2706