2733
2734
عنوان

یعنی چون راضی به ... نشدم منو نخاست ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1586 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توی موقعیت مشابه بودم 

ولی زیر بار نرفتم 

و گفتم خدایا من بخاطر خواسته ی تو پا روی احساسم میذارم و راه درستی که تو خواستی رو انتخاب میکنم 

برام جبران کن . 

خیلی سخت بود ولی شدنی بود . 

در عوض خدا برام جبران کرد 

چنان عشقی سر راهم گذاشت که الان بعد ۶ سال ازدواج میگم خدایا اگه این همسرم رو نیافریده بودی 

محال بود من بتونم با فرد دیگه ای ازدواج کنم . 

( سی سالگی هم ازدواج کردم ، بچه نبودم )

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خوب پسرا واسه همین چیزا مییان دور رابطه ی دوستی ولی دخترا تو خیالاتشون سوار  ماشین شاسی بلند راهییه ی خونه ی بخت میشن 

بابا هر چی میگن دوستی قبل ازدواج ته نداره فقط واسه هوس بازیه پسراس تو گوش گل دخترا نمیره 

ولی سخته

چه سختی عزیزم 

طرف داره علنا میگه نمیتونم باهات ازدواج کنم بذار نیازمو رفع کنم 

شما بهت برنخورده؟؟؟؟؟؟

من بهم برخورد والا 

یعنی تنت و میخوام  خوشم نمياد همیشه باهات باشم کمی دستمالی کنم رفتم پشت سرهم نگاه نمی‌کنم 

باز تر کنم ؟؟

عجبا دختر جون عاقل باش

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من که میمیرم برای زندگی با تو💚😍
خوب پسرا واسه همین چیزا مییان دور رابطه ی دوستی ولی دخترا تو خیالاتشون سوار  ماشین شاسی بلند را ...

میگن ا ملی و سنتی 

در صورتیکه ازدواج سنتی پایدارتره الانا دیگه

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40