2733
2734

بچه ها من بعد از بارداریم خیانت دیدم و شوهرم عاشق شد و آخرش به هدفش رسید و جدا شدیم وچند ماه بعد ازدواج کرد من موندم و یه بچه کوچیک و مسئولیت زندگی فکر اجاره خونه.خرج خونه.دوندگی.بچه داری.خرید خونه.خلاصه که هم زنم هم مرد هم مادر هم پدر...

دو ساله جداییم و‌هنوز نتونستم به هیشکی اعتماد کنم تنهایی خیلی بهم فشار آورده من از تنهایی بیزارم همش نگران بچم هستم زیاد از حد وابسته شدم بهش...همش فکر ایندمونم که آخرش چی میشه...

بیمه نیستم نگرانم...

بچمو باید بذارم مهد دلم‌براش میسوزه از خواب ناز باید بیدار شده بچه دو ساله صبح ها 

حال روحیم خیلی بده غمگینم نگرانم همش اضطراب دارم همش دنبال راه چاره ام همش دارم می‌دوم هدفم از این تاپیک جریان طلاق و مهریه و نفقه نیست راه کار بدین چجوری با خودم طلاقم خیانت ازدواج مجدد شوهرم تنهاییم و نگرانی از آینده بچم کنار بیام 

برای سلامتی و ظهور امام زمان زیاد دعا کنین و براشون صلوات یا نماز و صدقه هدیه کنین و به ظهورشون امیدوار باشین که با ظهور دنیا بهشت میشه. نگران نباشین روزای خوب تو راهه.

چی بگن دلت آروم شه آبجی گلم😔من با وجود شوهر از آینده با۳تا بچه میترسم بعد جور دلهره تو وجودمه

فکرکن دوقلو دارم بعد هروقت میرم بیرون تن هر بچه ای لباس میبینم میخوام بگیرم بعد میبینم دوتا لباس همزمان نمیشه سختمونه😔خدا به دادت برسه فقط

مامانه دوقلوها و گل پسر 🙋‍♀️🧒👭
2731

حق بهت میدم چون شکست عشقی خوردم😞

الانم گلوم درد میکنه

به این فکر کن که تن سالمی داری و میتونی سرتو بدون درد بذاری روی بالش

شاید حکمتی داشته جداییتون به آینپه لبخند بزن و به خاطر خودتو بچت هم که شده اگه دوسش داری سعی کن یه مادر امیدوار و شاد باشی

مردی که خیانت کرده و رفته حتی خاطراتشم بنداز تو دستشویی و سیفون رو بکش

بعد بشین با خودت ببین چند چندی

اتفاقا به خودت این فرصت رو بده با کسی آشنا بشی تو هنوز جوان هستی

نگران آینده هم نباش

طرف میبینی زندگی بسیار لاکچری و شرایط عالی

یه دفعه ورشکست و بدبخت میشه یا یه غروب سکته میزنه و میمیره

طرفم میبینی هیچی نداره یهو کارش میگیره و سر ۵ سال صاحب همه چی میشه 

پس آینده رو بسپار به خدا و برو جلو 

برای آینده که متعلق به خدا هست هیچ وقت استرس نداشته باش

لطفاً برای من دعا کنید 😍

هر زندگی یجور سخته و خدا پشت و پناهت باشه بتونی مشکلات زندگیتو رفع و رجوع کنی

چون تنهایی بار دونفرو رو دوشته یکم کند تر از بقیه به همچی میرسی ولی به خدا ایمان داشته باش میرسی حتما

برنامه ریزی کن و بفکر بیدارشدن بچه نباش اول به خودت و سلامتی خودت فکر بعد بچه و اینکه این سرنوشت اونه پس باید بپذیرید 

پس براخودت برنامه ریزی و هدف گذاری کن و به چیزای مثبتی که قراره اتفاق بیفته فکر کن تا ذهنت سمت اونا و پیدا کردن راه حل برا اونا بره . با غصه خوردن فقط خودتو میبازی و ذهنت قفل میشه و پیشرفت نمیکنی

عزیزم حق داری انقد روحت خسته باشه

یه نقش مادری خودش کلی انرژی میگیره از آدم چه برسه هم مادر باشی هم پدر اونم با یه روح زخمی

اول سعی کن نفقه ی فرزندت را حتما از همسرت بگیری و شرایط کاریت را بهتر کنی که بیمه باشی

یه سری نگرانی های مادرانه ات طبیعیه ولی واقعا بچه هایی که مامانشون شاغلن زیادی وابسته ی مادر نمیشن

در مورد اضطرابت حتما با یه روانشناس در تماس باش چون ناخواسته به فرزندت هم منتقل میکنی

برات دعا میکنم⚘️