2733
2734
مودی 

وقتی با مغز فندقی با ی ادم نا درست بر خوردی و جای اینکه تحلیل کنی کجا اشتباه کردی میزاری پای ماه تولدش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ااتفاقا  بعد از خرداد از ابانی ها بد میگن👺 چون خردادی ها حس ششم قوی دارن و کسی نمیتونه سوارشون ...

دقیقا حس ششمشون خیلی قویه

نازِ چشمانِ تو را قاب کنم در دلِ  شب، تا که مهتاب ننازد به جمالش هر شب:))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خریت خودشون و اعتماد کردنشون ب ادمای سمی و میران پای ماه تولد🤣

اره دیگه وقتی کارهای خودشون رو گردن نگیرن به ماه تولد ربطش میدن 

وقتشه یه مرکز ترک گو خوری واسه بعضی هاتون راه اندازی کنم!
خاطره خوشی ندارم ازشون

ببین کجات میلنگیده ربطی ب ماه نداره 

خرافه رو بریز دور تا زندگیت رونق پیدا کنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
@mim_min     @وحشی_زیباا     خردادی های گرامی

با افتخار 

انقد چرت و پرت میگن بهتره کامنتا رو نخونم:/

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
 با افتخار  انقد چرت و پرت میگن بهتره کامنتا رو نخونم:/

من خوندم قهوه ای کردم جا شما 

نخون مهم نیستن  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی با مغز فندقی با ی ادم نا درست بر خوردی و جای اینکه تحلیل کنی کجا اشتباه کردی میزاری پای ماه تول ...

همینکه با شمشبر کامنت میذاری یعنی مودی جانا  کلا میشناسمت همه پست هات با دندون گاز میگیری   برو عقب باو

خیلیم ادمای خوبی هستیم و با هر کی مثل خودش رفتار میکنیم و ادم دورو رو زود تشخیص میدیم. بخاطر همین خاطره ی خوبی ازمون ندارن🐥

نازِ چشمانِ تو را قاب کنم در دلِ  شب، تا که مهتاب ننازد به جمالش هر شب:))
همینکه با شمشبر کامنت میذاری یعنی مودی جانا  کلا میشناسمت همه پست هات با دندون گاز میگیری   ...

همیکنه مث چی میترسی برا من بسه 

آره مث همون حیوون با وفا 😗

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی ادبی نکن تا زندگیت نور بگیره 

چرت نگو تا قهوه‌ای نشی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من خوندم قهوه ای کردم جا شما  نخون مهم نیستن  

اوم اخه کاربریمو دوس دارم نمیخوام با ادمای سطح پایین دهن به دهن شم  

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2706