2752
2734
عنوان

دخترم با وحشت از خواب بیدارمیشه و جیغ میزنه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 86 پست
والا اینارو بلد نیستم😭نمیدونی چقد حالم بده باباشم سرکاره تنهام میشه بهم یادبدی چیکارکنم؟

عزیزم شرمنده گوشیم اشتباه تایپ میکنه

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
عزیزم راحت ترینش وبهت میگم انجام بده جواب گرفتی شماهم من ودعا کن مشکلاتم حل بشه شب جمعه که فرداش میش ...

چشم چشم😭انجام میدم توکل به خدا

قربونت برم من ممنونم ازت که وقت گذاشتی نوشتی

ان شالله خیرببینی

توروخدا براش دعاکن خوب بشه😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشم چشم😭انجام میدم توکل به خدا قربونت برم من ممنونم ازت که وقت گذاشتی نوشتی ان شالله خیرببینی تو ...

خوب میشه عزیزم صد درصد هرجاش هم متوجه نشدی بگو بهت بگم یکی هم هست یه تیکه پنبه روشب جمعه بذاربالاسرش یا شب سه شنبه که صبحش میشع چهارشنبه بعدصبح تاظهرقبل اذان پنبه روانداره های کوچیک اندازه فندق چهل ویک تکه کن تویه سینی بالاسرش بسوزون همون حرفهاروبگو بادست خانم فاطمه ی زهرا ترسش وریختم ازانس وجن وحیووون البته روبه قبله بشینه دخترت از سوخته پنبه رگ گردنش یع کوچولوبمال مچ دستش بعدسوخته پنبه هاروبشورباآب بره

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭

عزیزم انجام دادن اینامثلا آتیش زدن پنبه یاریختن نمک بالاسردخترت اگه مثلا بجز خودت یکی دیگه باشه خیلی بهتره مثلا مادرت یاخواهرت البته اگه کسی جزمادرباشه خیلی بهتره البته نباشه هم اشکال نداره اگه تبریزبودی میگفتم میرفتی پیش یه خانومی که کارش ردخورنداره ولی متاسفانه دسترسی نداری همون خودت حتما انجام بده صددرصدنتیجه اش ومیبینی

2731
عزیزم انجام دادن اینامثلا آتیش زدن پنبه یاریختن نمک بالاسردخترت اگه مثلا بجز خودت یکی دیگه باشه خیلی ...

مرسی مهربونم خداخیرت بده که انقد راهنمایی کردی

واقعانمیدونم چطور ازت تشکرکنم😔

الان تاپیکتو دیدم دختر منم وقتی خواب میبیته خیلی میترسه جیع میکشه بگمحکم بغلش میکنم یکم نمک و نون توکیسه فریزر بزار شبا بزار زیر بالشش منم وقتی اینکارو میکنم دیگه خواب بد نمیبینه عادت کرده دیگ خودش میزاره زیر بالش

بعدچنددقیقه یهوآروم میشه🥺  اون لحظه ای که اینطوری میشه رنگش میپره روبه زردی میره انگار ازچیز ...

تاپیک معجزه آب منو بخون 

کتاب دکتر مجتبی خوانساری بخون راه درمانش همینه هروز اسفند دودکن

به حکمتش دل بسپار(خدا)

طفلک 

وقتی می‌خوابه سه تا سوره توحید بخون فوت کن بهش و سه بار بلند بگو یا شدید 

منم پسرم اینجور شد یه پیج تو اینستاگرام ک طلبه هست آموزش داد اینجور کنم 

چون بی دلیل اینجور میشد منم ب خونم مشکوکم بخاطر همین انجام دادم

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم

تا جایی که اطلاع دارم تب در مواردی باعث توهم میشه،

برای درمان عفونت گوش و تب به پزشک و کسی که در این زمینه اگاهی داره مراجعه کنید و به این سایت و نظرات بسنده نکنید

قاعدتا دعا کردن باعث ارامشتون میشه ولی تب ممکنه به سلامتشون اسیب بزنه پس لازمه درمان بشه...

پروفایل من تصویری است از بانو یوتاب،خواهر آریوبرزن و یکی از سرداران مقتدر و زیبارویِ هخامنش🌱
2706