2733
2734
عنوان

خانمای متاهل

191 بازدید | 12 پست

خانما شما شوهرتون چقدر بهتون وابستگی داره؟ آیا این وابستگی باعث شده که تو زندگیتون اختلاف پیش بیاد؟ مثلا من چون شوهرم خیلی وابسته اس نمیتونم یک هفته با دوستام برم سفری جایی ،کلا همیشه چسبیده بهم 

به هر حال آدم دوس داره گاهی دور بشه

ما وابستگی نداریم.🤣بخاطر محدودیت نمیتونم برم

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

آره منم همینجوری

ولی خب من مثل شما نیستم کلا هیچوقت دوست و رفیق نداشتم دایره آدمای اطرافم بسیاااار کوچیکه بخاطر همین هیچ مشکلی ندارم از اینکه همسرم بهم وابسته هست چون متقابلش خودمم بهش وابسته هستم

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
2731
وابسته نیست ولی خب دلمون برا هم تنگ میشه

ننه چه عاشگانه 🥲💋🥰

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
به نظرم آدما به تنهایی هم نیاز دارن اما شوهرم درک نمیونه

من اصلا نمیتونم تنها باشم 

اصلا شوهرم پیشم نباشه خوابم نمیبرع💔🥲

اخه باید یه تایم هایی دور موند

من خودم اهل جایی رفتن نیستم ولی شوهرم سه چهار روزه کاهی میره سفر کاری دلمون تنگ میشه ولی خب تنوعه دیگ بعدش قدر همو بیشتر میدونیم

هر چه از دوست رسد نیکوست...