2733
2734
عنوان

این تبلیغ سایتو دیدم زهرم ترکید😒

573 بازدید | 33 پست

میای یه نظر بدی زانو قرصی و زانو سردردی میاد یقتو میگیره

اومدم چراغو خاموش کنم یهو چشم خورد ب این زنه نگاش ب روبه روعه لک داره رو صورتش زهرم رفت😒

راهی واسه ی حذف تبلیغات ندارین؟

👺

اصن همش تبلیغه اعصابمو به فا... داده

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
2731

من برنامه حذف تبلیغات نصب کردم با مرورگر اصلی گوشی میام هیچ تبلیغی نیس

میشه اگه تاپیک دعا دیدین یاد نامزد منم باشید؟  من عاشق مردیم که دچار سرطان خونه سنش هنوز حتی به ۳۵ نرسیده عاشقشم..اونم عاشقمه__ ۱۲ خرداد😭😭فهمیدم جز سرطان ام اس هم گرفته😭😭😭مثل جونمه بازم همه میگن ازش جدا شو ___ درسته خیلی باهم دعوا میکنیم ولی نمیتونم یه لحظه هم تصورکنم دیگه نیست پیشم😭😭😭😭😭
@ازسارابپرس    سلام نینی یار الان کدومشون فعالیه؟

سلام

niniyar_2

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
تنها راهش نیومدنه

🟧🟩🟨🟧🟩🟨🟧🟩🟨🟧🟩🟨🟧🟩🟨

سلام

آموزش حذف تبلیغات نی نی سایت:

⬇️

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12076973

سایت خرابه لینک ها آبی نمیشن:

🟩 روی لینک نگه دارین بعد بزنین بازکردن

یا

🟨 لینک رو کپی و توی مرورگرتون بازش کنین

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
اصن همش تبلیغه اعصابمو به فا... داده

🟧🟩🟨🟧🟩🟨🟧🟩🟨🟧🟩🟨🟧🟩🟨

سلام

آموزش حذف تبلیغات نی نی سایت:

⬇️

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12076973

سایت خرابه لینک ها آبی نمیشن:

🟩 روی لینک نگه دارین بعد بزنین بازکردن

یا

🟨 لینک رو کپی و توی مرورگرتون بازش کنین

2706