2752
2734

از شش هفت ماهگی جم کیدز دوست داشتم الان دو سه روزه شعر انگلیسی واعداد انگلیسی رو میگه بنطرتون دیگه نزارم ببینه بگم بزنه حذف کنه 

💎پسر گلم، حرف بزن خیلی دوست دارم  حرف زدنت را بشنوم،💎 اگه داری امضام میخونی برا حرف زدن پسرم دعا کن ممنونم ♥🤍
2731
سلام یعنی از هفت ماهگی تلویزیون میبینه؟ روزی چند ساعت؟ چون دختر منم علاقه ب تلویزیون دیدن داره ام ...

اره خودش خیلیییی دوس داشت

💎پسر گلم، حرف بزن خیلی دوست دارم  حرف زدنت را بشنوم،💎 اگه داری امضام میخونی برا حرف زدن پسرم دعا کن ممنونم ♥🤍

حرف میزنه؟ منظورم زبان مادریشه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
روزی چن ساعت میبینه خواهشا دقیق بگو دختز من روزی بتلای ۳ساعت میبینه من عذاب وجدان دارم

بچ منم همین حدودا

خیلی تلویزیون بده لطفا این ظلم رو نکنید 

3 ساعت که دیگه وااای 

بچه من 1 ساعت میدید  و عواقبشو دیدم تاثیر منفی میزاره 

والان هفته ای یک روز میزارم براش 

و همه بچه ها با دیدن برنامه یاد میگیرن زبان رو حرکت خاصی نیست 

ولی شما دارید به مغزش با تلویزیون آسیب میرسونید 

تایم کتاب خونی رو بیشتر کنید 

خیلی تلویزیون بده لطفا این ظلم رو نکنید  3 ساعت که دیگه وااای  بچه من 1 ساعت میدید   ...

خیلی حوصلش سرمیره 

مثلا چه عواقبی بچه تون دید

فکرش همش مشغول برنامه بود  یا وسط غذا هم تو فکر میرفت مثله اینکه بخواد دقتش پایین بیاد  من هم قطع کردم کلا و فقط جمعه ها میبینه 

یه بار هم چند روز مریض بود زیاد براش میزاشتم  دیدم چشماش داره خشکی میگیره و چشماش اذیته  و دیگه تو مریضی تکرار نکردم 

ولی اگه از کوچکی و چندماهگی روزی 3 ساعت میدید الان دو دستی باید میکوبیدم توسرم 

خیلی حوصلش سرمیره 

عزیزم بازی کن 

کلی چیزای مختلف هست و ایده های مختلف 

دیوار نقاشی درست کن 

رنگ انگشتی 

باهم غذا درست کنید 

پارک 

کتابخانه 

سرگرمی ایجاد کن 

و سلامتی بچه رو پای تلویزیون ازبین نبر 

چه تاثیری داشت روی بچه؟ چه شبکه‌هایی میدید؟

بالاتر گفتم تاثیرش رو 

من برنامه های طبقه بندی انگلیسی گذاشتم چون من و باباش به انگلیسی مسلطیم و دوزبانه میخواستیم باشه 

و الان باهم انگلیسی صحبت میکنیم و کتاب میخونیم 

2706