2733
2734
عنوان

اسم دختر پیشنهاد بدید لطفا

144 بازدید | 26 پست

بچه ها لطفا اسم دختر شیک و به روز پیشنهاد بدید، پیشنهاد اطرافیان خودم لنا، نفس، دلوین، مونیکا، نیکی، سوفیا، فعلا هیچکدوم به دلم نیست، پیشنهاد شما چیه؟؟؟؟؟؟؟!! 

بحث با احمق ممنوع 🤚

ماهلین

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
2731

ژیکان

ژیوار

سروه

نلکا

تاریخ سخن خواهد گفت🕊لکستان🌱خلیج کوچک سرزمین بزرگ تو پیش از آنکه خلیج باشی پارس بوده ای❤ایران جانم تو مادری و شاخاب پارس مان چون کودکی نشسته به دامانت💞شکر یزدان دختری ایرانیم🌼یک ثانیه خورشیدم و یک ثانیه ابرم تلفیقغم و شادی و دلتنگی و صبرم🧡 کاربریم ونون یکم هفدهمین پادشاه سلسله اشکانیه

سلین

ستیا

سانای

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 

من اسمای کوتاه دوست دارم

لنا، لیا، مها، سها، آوین، 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
من اسمای کوتاه دوست دارم لنا، لیا، مها، سها، آوین، 

دقیقا خودم عاشق اسمای سه حرفی هستم لنا رو دوست دارم، به نظرت از نظر تلفظ روون هست به قدر کافی؟ 

بحث با احمق ممنوع 🤚
2706