2737
2734
عنوان

خانما برنامه روزانتون چیه؟؟؟

120 بازدید | 15 پست

من بیدار میشم یه نسکافه میخورم،ناهار میپزم،عکس و فیلم میگیرم واسه پیجم.

شام میزارم و آخرم ظرفارو میشورم.

قبلا هفته ای چند بار میرفتم بیرون،کافه پارک اینور اونور،از وقتی حیوون خونگیمو از دست دادم دل و دماغ هیچی ندارم فقط وقتی شوهرم تعطیل باشه هر دو ماه یه بار یکی دو روز اصرار میکنه بریم جایی سفر.

بیدار میشم

صبحونه

حاضر

سرکار

ناهار

خونه 

شام

خواب

🔁

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم گربه دارم خیلی وابستشم یروز رف نیومد داشتم میمردم انقدالتماس خدارو کردم وقتی برگشت انگار دنیارو دادن چند روز دیگه میشه یسالش خیلی میترسم چیزیش بشه

دلا خوو کن به تنهایی🍁🍃که از تن ها بلا خیزد🍁🍃
2731
هیچی زوزای عادی ی وعده غذا و با سگام بازی میکنم شایدم باشوهرم بیریمشون ببرون وقتای ناراحتی هم ک ...

شمام حیوون خونگی داری؟

من از وقتی گربم مرده اصلا نمیتونم به روتین قبلیم برگردم،عادت کرده بودم صبحا بیدارم کنه باهام بازی کنه دنبالم راه بره...

منم گربه دارم خیلی وابستشم یروز رف نیومد داشتم میمردم انقدالتماس خدارو کردم وقتی برگشت انگار دنیارو ...

خدا برات نگهش داره،من گربمو واقعا دوستش داشتم همدمم بود،روز تولد سه سالگیش جلو چشمام جون داد،دکترا گفتن قلبش از کار افتاده ولی جالبه تا دو روز قبلش بدو بدو و بازی میکرد.

2740
خدا برات نگهش داره،من گربمو واقعا دوستش داشتم همدمم بود،روز تولد سه سالگیش جلو چشمام جون داد،دکترا گ ...

اخی الهی💔🥲منم وقتی یکی از گربه هام مرد خیلی گریه کردم از اون روز خیلی مراقب این یکیم 

دلا خوو کن به تنهایی🍁🍃که از تن ها بلا خیزد🍁🍃

کل روز مشغول بچه ها و کارای مربوط بهشون هستم ، این وسط یکم هم آشپزی و ظرف شستن و کارای خونه . البته بعضی روزا هم با بچه ها کیک یا شیرینی درست میکنیم 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
اخی الهی💔🥲منم وقتی یکی از گربه هام مرد خیلی گریه کردم از اون روز خیلی مراقب این یکیم 

من برعکس شما اینیکیو حتی نمیتونم بغل کنم یا ماساژ بدم حس میکنم خیانت در حق پشمکمه،البته ناحقی نکنیم اونو واقعا دوستش داشتم از ته دل...

2706