2733
2734

بچه ها خانوادم دارن دقم میدن انگار دشمن خونی مننن

مامانم ی حرفایی میزنه از قصد میخواد قلبمو از جا بکنه منو روانی میکنه میگه تو انقدر زشت وسیا بودی که هیچکس ب تو توجه نمیکرد نازت نمیکردبرعکس تو دختر عموت سفید و تپل بود همه فامیل اونو دوست داشتن طوری که ی لحظه ب من جنون دست داد از حسودی میخواستم بچه رو بندازم پایین 

یامیگه تو رو میخوام چیکارپسر نشدی پسر باعث سربلندی ادمه  دختر ب هرجایگاه و موفقیتی هم برسه جای پسرو برای ادم نمیگیره 

میگه اگه الان چندتا پسر داشتم بابات نمیرفت زن بگیره بابات منو ترک نمیکرد

من درسم خیلی خوب بود دوران دبیرستانم سردعواهای مامان و بابام برای طلاقشون خیلی اذیت شدم مامانم اونموقع همش پرم میکرد منو مینداخت وسط دعواهاشون بعد من فشارروانی روم بود طوری ک بزور دیپلم  گرفتم و دیگه اصلا انگیزه چیزی رو نداشتم الان دختر خالم معلم زبان اموزشگاست میاد بالاسرم میگه خاک برست تو خیلی بی عرضه ای  

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👌 نگران بیشعوریت هم نباش تو خیلی وقته ثابت کردی بیشعوری😁این امضا صرفا مختص کسایی بود که فکر میکنن از تایپیکای بقیه نقطه ضعفاشونو پیدا کنن خیلی بچه زرنگن😑 (باتو نبودم دوست عزیز❤)

متاسفم بابت تجربه های تلخت ولی سعی کن به فکر ایندت باشی اینو از کسی بشنو که تو گذشته موند و حالا برای انجام کاری برای خودش خیلی تعلل میکنه🌸

و خدایی که در این نزدیکیست  
2731

اون الکی گفته بود فرهنگیان قبول شده ولی گندش دراومد ک دروغ گفته بعد بهش میگم اینجوریه جریان اون میگه تو بیسوادی مگه چندبار ازمون دادی ک بدونی اون کنکور فرهنگیان قبول شد ولی برای تحقیقات همسایه هاباهاش دشمن بودن براش زدن😐تازه همونم خ هنر کرده الان معلمه تو چ گوهی هستی ولی اون روزارو اصلا یاد نمیاره ک چ عذابی ب من میداد بابام ک مدام برای اون زنش خرج میکنه زنش رفته عمل معده  و.. کرده ب من ک میرسه میگه چرا کارتو ول کردی نمیری سرکار

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👌 نگران بیشعوریت هم نباش تو خیلی وقته ثابت کردی بیشعوری😁این امضا صرفا مختص کسایی بود که فکر میکنن از تایپیکای بقیه نقطه ضعفاشونو پیدا کنن خیلی بچه زرنگن😑 (باتو نبودم دوست عزیز❤)

فقط میتونم بگم دوباره تلاش کن و برو دانشگاه هرچقدر مخالفت کرد سرکوفت زد تو کار خودت رو بکن

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید

نباید مادرتون این مسائل رو پیش شما مطرح میکردنن ولی میدونی چیه انگار تو این دنیا برا هیچ کسی اهمیتی نداره که تو چه احساسی رو داری تجربه میکنی و تو مجبوری انقدر خودتو قوی کنی از لحاظ روحی که حرف کسی روت اثری نذاره

الان درچه وضعی هستی؟مجردی؟سرکار میری؟

من از ۱۸سالگی دارم خودم خرج خودمو درمیارم کار قبلیم حقوقش کم بود اومدم بیرون بخدا میرم بیرون پیش اومده رندوم دخترا همینجوری اومدن بهم گفتن چقدر قشنگی یا پسرای خوبی بهم پیشنهاد دادن ولی تو ذهنم میگم من اصلا خوب نیستم قشنگ نیستم این چ قصدی داره اومده ب من پیشنهاد داده از اعتماد بنفس پایینم همه رو ردمیکنم

عزیزم تنها راه اینه خودت رو قوی کنی سعی کن درست رابخونی وبتونی برای خودت مستقل بشی برات بهترین ها راآرزو میکنم.

برای خداکاری نداره که من دوباره مامان بشم ودلم روشنه که دوباره مامان میشم توروخدابرام دعا کنید❤️❤️❤️
نباید مادرتون این مسائل رو پیش شما مطرح میکردنن ولی میدونی چیه انگار تو این دنیا برا هیچ کسی اهمیتی ...

واقعا نمیتونم از بچگیم مدام این حرفارو ب من میزده انگاری ک بچه های عمه و خاله رو بیشتر از من دوست داشت جلو اونا منو تحقیر میکرد و از اونا تعریف قشنگ یادمه منو مسخره میکرد اوناهم بهم میخندیدن 

همه ازرفتارای مامانم ازم سواستفاده میکردن جلو فامیل ب من میگفت سیاسوخته بقیه هم یاد گرفته بودن با این لقب صدام میکردن الان شدم ی دختر پرعقده

من از ۱۸سالگی دارم خودم خرج خودمو درمیارم کار قبلیم حقوقش کم بود اومدم بیرون بخدا میرم بیرون پیش اوم ...

عزیزم چرابخاطر حرفای مادرت خودت را دست کم میگیری،شاید مادرت تحت تاثیر شرایط بدی که داشته اون حرفها رابتو میزده ،اهمیت نده وخودت رادوست داشته باش

برای خداکاری نداره که من دوباره مامان بشم ودلم روشنه که دوباره مامان میشم توروخدابرام دعا کنید❤️❤️❤️
عزیزم چرابخاطر حرفای مادرت خودت را دست کم میگیری،شاید مادرت تحت تاثیر شرایط بدی که داشته اون حرفها ر ...

خب سخته توضمیرناخوادگاهم مونده من دوست داشتنی و باارزش نیستم از قصد با من میشینه کل کل میکنه ک فقط حرصم بده انگار جدی ازاین کار لذت میبره

متاسفم بابت تجربه های تلخت ولی سعی کن به فکر ایندت باشی اینو از کسی بشنو که تو گذشته موند و حالا برا ...

منم همش تو گذشته ام حسرت میخورم خودمو سرزنش میکنم نمیدونم  واقعا چجوری میشه شروع دوباره کرد خیلی سخته

2706