2733
2734

روی بدنم دست و پاهام  دونه قرمز زده کلی هم خارش میده 

نمیدونم حشره نیش زده یا چیز دیگه ایه؟

کسی اطلاعاتی داره؟

اینقدر بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم،،،خوانندهه اشتباه میخونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حساسیته منم گاهی اینطوری میشم

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... ادامه👈.     ببینید کی اومده خانم دکتر آیندتون❤ من صرفا برای اینکه اطلاعاتم در مورد بارداری زیاد بشه اینجا اومدم که بعد ها وقتی متخصص زنان زایمان شدم بتونم کمکتون کنم💙💙💙 لایک نکن برادررررر😠😬😬
حشرس بزرگه؟  مال منم ایطوره ت ای فصل هس

بزرگ کوچیک ولی خیلی خارش داره

ترسیدم نکنه آبله مرغان باشه

اینقدر بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم،،،خوانندهه اشتباه میخونه
بزرگ کوچیک ولی خیلی خارش داره ترسیدم نکنه آبله مرغان باشه

سلام عزیزم ببخشید توواین تایپیکت اومدم ... من داشتم تایپیکهای شقاق و اینهارو میدیدم یک خانومی بود به اسم yasamin انگاری رفته بود پیش دکتر سعادتی لیزر همورویید کرده بود ازشون خبری داری ؟ اخر خوب شد یا نه اخه به منم همین دکتر معرفی کردن میخوام ببینم حالش چطوره بهش درخواست دوستی دادم اما خبری ازش نیست