2733
2734

بس که شما مردای بی خاصیت هول دوزاری بی جنبه گه اید یعنی واقعا گه آخه مرد ناحسابی منه الان ۸ ماه حامله رو میخوای سر قبر پدرت بزاری درخواست میدی؟؟الان یه خانمی تاپیک زد راجب اقدام منم دقیبا داشتم گریه میکردم با حال روحی بد نوشتم پشیمونم حامله ام یه خانمی اومد پرسید چرا منم با همون حال بد و هق هق گریههههه براش تایپ کردم که آره اوایل بارداریم مادرم فوت شد و منم تنها شدم شوهرم صبح میره سرکار تااا آخر شب کاش قبل حاملگیم طلاق میگرفتم الان واسه خودم میرفتم عشق و حال تفریح و درآمدم داشتم اینا اما الان صبح تا شب در و دیوار نگاه میکنم اینا خلاصه درد دل کردم بعد اون سه تا درخواست اومد آقا گفتم عه اینا از کجا اومدن دیدم لایکم کردن رفتم دیدم تو همون تاپیک کامنت مو دیدن بابا من الان سایه شوهر خودمو میخوام با تیر بزنم شما عنترا به چه کارم میاین بعد آخه چقذر عوضی هستین شماها میگین آها این کمبود محبت داره و برم تو کارش فلان دوزاری های بدرد نخوز🤬

درخواست دوستی رد میکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂خیلی خوب گفتیی

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2731

واقعا بی غیرتی و بی ناموسی بازیه این رفتار بعضیاشون

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
2740
😂خیلی خوب گفتیی

دقیقا لحن نوشتاریش تو ذهن آدم با صدا پخش میشد موقع خوندن 😅

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
یواش خواهرم ولشون کن، نادیده گرفتن بهترین کاره اینا اگه نگاه کردنی بودن تو کوچه و خیابون مخ میزدن ...

تاپیک میزنم تا بخونن بدونن اینجا کسی بهشون پا نمیده 

درخواست دوستی رد میکنم 
2706