2752
2734
عنوان

همسرم هر شب میره خونه خواهرش میخوابه

| مشاهده متن کامل بحث + 996 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فراموش کردم بگم عقدیم. ولی خب اینکه خریداشو میندازه گردن همسرم و همه کاراش رو من بدم میاد

ای بابا چقدر بد

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️
2731

ببین اصلا رو این قضیه حساس نشو چون هنوز عقدی و خونتون جدا نشده مطمئن باش اگه عروسی کنید از سرش میفته فقط این روزا رو تحمل کن

واسه سلامتی و عاقبت به خیری پسرم یه صلوات از ته قلبتون مهمونم کنید
ما هنوز عقدیم. ولی من کلا از این موضوع بدم میاد. خواهرش کاراشو میندازه گردن همسر من

همسر تو قبل ازینکه همسر تو باشه برادر یکی دیگه بوده و رابطه‌ی اون دو تا وقتی به شما آسیبی نزنه که نمیزنه به شما ربطی نداره و نباید دخالت کنی

اینطوری خودتو بده میکنی و کم ارزش میشی

هروقت رفتی سر زندگیت جا بنداز ک من بدون شما جایی نمیرم شما هم بدون من جایی نرو شب بمون چون من میترسم.  با بودن شما آرامش میگیرم ک بتونم بخوابم و ازین حرفا که همه بلدن

خانم آقای دکتر
امیدوارم همینجور باشه واقعا

چیزی که عادت کرده باشن پرو ترم میشن من برادر شوهرم همیشه از شوهرم میکنه و پولشم اصن نمیده الان به حدی پرو شده که میاد وسایلا و لباسای شوهرمو میبرع حتا کادوهایی که براش میگیرم شوهرمم هیچی نمیگه تازه زنشم کلی حرفو تیکه بار ادم میکنن همیشه از ادم طلبکارن انگار ما عقدیم اونا چه کمکی به ما کردن که توقع دارن حتا یه دعوت خشک خالیم نمیکنن 

اونجا قفل بود

خواستم اینجا بهت بگم واقعا بی عقلیه با یکی همسن بابات ازدواج کنی

پدر مادر اون بچه هم واقعا بدترن هزززار بار

فقط نون خور اضافه میخواستن رد کنن بدبختا

یا هم ک از پس بچه شون بر نمیومدن بیچاره ها

وگرنه همه می‌دونن اشتباهه