2733
2734
2731

بله بچه ها  گیرایی خوبی دارن سرکلاس اصل مطلب رو میگیرن ولی برای تثبیتش حتما باهاشون کار میکنم  

الانم که هفته ی امتحاناست هر روز تکرار و تمرین داریم 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

مامان نیستم ولی خواهرم کلاس ششمه.دوران کرونا شدیدا افت کرد.روزی که برا اولین بار خواست بره مدرسه بهش گفتم همین امروز که اومدی معلمت حتی یه کلمه بهت درس داد بشین بخونش که تلنبار نشه.اولش یکم بازیگوشی کرد و فلان ولی مجبورش کردم نیم ساعت خوندش.فرداش رفت مدرسه و بلد بود و این شد انگیزه ای براش و الان دو ساله نفر اول کلاسه.تنها کاری که باید کرد اینه که مجبور نکنی بچه رو بذاری خودش لذت پیشرفت و موفقیت رو بچشه

خدایا سرنوشتم را شفای انسان هایی قرار ده که در کورسوی امیدشان شفای تو را می طلبند...

من خودم مجردم ولی بچه که بودم دوران ابتداییم یادم نمیاد مامانم یه بارم که شده بیاد با من درس کار کنه من خودم درس میخوندم چون برام مهم بود و علاقه داشتم و هوشمم خوب بود سر کلاس

بچه ها باهم فرق دارن نمیشه از همه بچه ها انتظار داشت درس بخونن هربچه ای استعدادش یه جاس

مامان نیستم ولی خواهرم کلاس ششمه.دوران کرونا شدیدا افت کرد.روزی که برا اولین بار خواست بره مدرسه بهش ...

درضمن خواهرم الان دیگه خودش میخونه.بدون معلم خصوصی و کمک ما.بهش گفتم سرکلاس گوش بده که دوباره توی خونه برای یادگیری وقت نذاری.

خدایا سرنوشتم را شفای انسان هایی قرار ده که در کورسوی امیدشان شفای تو را می طلبند...
2706